Замість восьми гривень – вистріл в ногу водію: Кривий Ріг

Замість восьми гривень – вистріл в ногу водію: Кривий Ріг
86430 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вчора вночі до Криворізького відділу поліції надійшов виклик про кримінальне правопорушення – водію вистрелили з пістолета в ногу через затримку пасажирів.


37-річний житель Кривого Рогу Дніпропетровської області викликав таксі за адресою, розташованої в Довгинцівському районі.


Водій завчасно приїхав на місце виклику та чекав клієнтів. Замовник довго не з’являвся, через що за стоянку волій нарахував додаткових вісім гривень.
Замовником був чоловік з жінкою та двома дітьми, які були на вечірці та повертались додому. Водій повідомив про те, що за стояння доведеться заплатити, через що чоловік розгнівався та з куртки дістав пістолет та вистелив в ногу та поранив ліву гомілку. За інформацією пострілів було декілька, але в чоловіка потрапила куля лише один раз.


На місце події чоловік одразу викликав карету швидкої допомоги та працівників поліції. Правопорушника впіймали та районного відділення. Медики на той час забрали водія та госпіталізували в другу міську лікарню.


За попередніми даними, чоловік був у нетверезому стані, що може пояснити такий раптовий вчинок.


Хулігану тридцять два роки, проти нього відкрили впровадження за статтею 296 частини першої (грубе порушення громадського порядку з мотивів неповаги до суспільства, що передбачено ув'язненням до шести місяців або обмеженням свободи на строк до п’яти років) та статтею 122 частини першої (нанесення середньої важкості тілесні пошкодження, яке не є небезпечним для життя та карається позбавленням волі на строк до трьох років) Кримінального Кодексу України.


Якщо ви стали свідками таких подій, одразу телефонуйте в поліції за номером «102»! Можливо саме ви врятуєте життя свого сусіда або жителя!


За новинами Кривого Рогу та свого міста слідкуйте на сайті, бережіть один одного та будьте здорові!!!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео