У Солоному відкрили будинок для дітей-сиріт

У Солоному відкрили будинок для дітей-сиріт
92150 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Солоному збудували новий малий груповий будиночок для 10 дітей-сиріт. Домівку відкрили за рахунок обласного та центрального бюджетів, а ОТГ придбала меблі та необхідне обладнання для дітей.
У будинку проживатимуть п’ять хлопчиків та п’ять дівчат різного віку, від 5 до 16 років. Для них вже облаштували спальні, кухню, вітальню та місця для занять.


Малий груповий будинок – новий стандарт у вихованні дітей-сиріт. Він вніс певні корективи в роботу застарілих інтернатів. Будівництво домівки у Солоному розпочали близько двох років тому. І тепер це вже сучасна затишна оселя, яка радує маленьких жителів громади. Завдяки стильному інтер’єру та яскравим меблям, атмосфера максимально наближена до домашньої. Домівка доволі таки світла та простора.


Будинок для дітей збудували у центрі міста Солоного, недалеко від опорної школи. Завдяки дизайну будівлю видно вже здалеку. Поблизу домівки будівельники облаштували подвір’я – виклали доріжки плиткою, зробили газон та встановили дитячий майданчик з обладнанням.
Також на території будинку побудували споруду, де розташовані котельня і склади для продуктів.


Директорка закладу Ольга Полторацька розповідає, що дітки переповненні емоціями. У кожного облаштований власний куточок. Дітям є де робити уроки, гратися. Будинок має в своєму розпорядженні п’ять ноутбуків. Працівники мають намір організувати екскурсії та походи. Діти будуть займатися саморозвитком, а саме відвідувати різні гуртки та спортивні секції. Вони власноруч прибиратимуть оселю, тим самим привчаючи їх до дорослого життя. Повар навчатиме готувати їжу.


Наразі у Дніпропетровській області готують до відкриття ще 3 малих групових будинки: у Петриківці, Покрові та Раївці. До завершення підходить будівництво таких закладів у Кам’янському та Богданівці.Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео