На дороги Дніпропетровщини виділили ще 1,5 мільярдів гривень

На дороги Дніпропетровщини виділили ще 1,5 мільярдів гривень
71589 ПЕРЕГЛЯДІВ

Служба автомобільних доріг оголосила кілька нових тендерів на ремонт обласних доріг державного значення. Вартість робіт оцінюють у 1, 53 млрд. грн. Аукціони мають відбутися у січні, а дорожні роботи планують завершити до кінця 2021 року.


На ремонт автодороги державного значення Т-04-20 Одарівка – Томаківка – Вищетарасівка витратять понад 400 млн. грн. Мають намір зняти верхній пошкоджений шар дорожнього покриття, укласти новий асфальт і нанести захисний шар з бітумної емульсії. Окрім цього планують зміцнити узбіччя, встановити нові павільйони на автобусних зупинках, замінити старі дорожні знаки на нові та нанести розмітку за допомогою холодного пластику.


Продовжуються дорожні роботи на автодорозі державного значення Т-04-13 Царичанка – Магдалинівка – Губиниха. На окремих ділянках покладуть нове асфальтобетонне покриття, попередньо знявши верхній шар старого покриття. Окрім цього планується зміцнити узбіччя доменним шлаком, встановити нові дорожні знаки, нанести горизонтальну розмітку, а також розчистити територію біля водовідвідних труб від сміття і мулу. Загальна вартість близько 376 млн. грн.


Поточний ремонт автодороги державного значення Т-04-12 Кам’янське – Шульговка – Михайлівка – Котовка – Перещепине – Чернявщина – Перлове обійдеться приблизно в 345 млн. грн. Планують оновити дорожнє покриття, зміцнять узбіччя, встановлять дорожні знаки і нанесуть розмітку холодним пластиком.


На ділянках автомобільної дороги державного значення Т-04-05 Дніпро – Хутірське теж пройдуть ремонтні роботи. До кінця 2021 року на дорозі, з’їздах і посадкових майданчиках покладуть нове асфальтобетонне покриття, встановлять бордюри і нанесуть дорожню розмітку. Відремонтують також автопавільйони на автобусних зупинках, а саме пофарбують фасади і замінять покрівлю. Вартість робіт оцінюють в понад 300 млн. грн.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео