Брати наші менші вирішили стати ближчими до людей на Дніпропетровщині

Брати наші менші вирішили стати ближчими до людей на Дніпропетровщині
153702 ПЕРЕГЛЯДІВ

З настанням холодів мешканці Дніпра все частіше починають помічати на вулицях диких тварин таких як лисиці, дикі собаки. Для мешканців мегаполісу, це щось новеньке, адже звірі не так часто заходять до промислового міста. Та для тих, хто мешкає подалі від централізованих угідь, така поведінка тварин вже стала звичайним явищем.

Ті, хто мешкає недалеко від лісу, вже звикли до цього. Адже кожної зими, коли корму стає все менше звірі починають шукати його біля людей. Вони зовсім не бояться місцевого населення. Мешканці Самарського району вже не звертають уваги на те, що відбувається навколо. Проте є одна проблема: лисиці та собаки можуть переносити смертельний для людини вірус — сказ. Саме це й лякає всіх.

Цього року вже зафіксували випадки появи скажених лисиць в П'ятихатках, Софіївському та Криворізькому районах, скажені коти траплялись в Петриківському, Синельниківському та Покровському районах, в останньому також виявлено вірус сказу у великої рогатої худоби. Це може призвести до великої кількості летальних випадків.

Працівники медичних закладів застерігають населення Дніпра і закликають бути обережнішими. Вони кажуть, що тварину, хвору на сказ можна помітити одразу. Заражені ведуть себе надто активно, також починається постійне виділення слини, трапляються випадки виділення піни з роту та агресії.

Найкращий спосіб захистити себе — зробити щеплення домашнім тваринам. Багато хто вважає, що це не важливо, проте часто саме воно й рятує життя. По можливості залишайтесь вдома та проводьте час з близькими. Так буде менша ймовірність зустрічі з дикими тваринами.

Вірус сказу найчастіше передається від дикої тварини до домашньої, і від неї вже людині, через укус або попадання слини хворого звіра на відкриту рану. Недуг може довгий час не проявлятися, а перші ознаки бувають помітні тільки через місяць після зараження.Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео