Невже з 2021 року діти Дніпра не будуть ходити до школи?

Невже з 2021 року діти Дніпра не будуть ходити до школи?
75369 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цього року карантин не дає нам спокійно навчатись. Ми то виходимо в школу чи університет, то залишимось вдома, і ніяк не можемо звикнути до такого графіку. Адже маски, карантин, постійний уроки на комп’ютері. Ми вже просто втомились. Як можна по такій гарній погоді, коли за вікном сніги та вітерець, які просто кличуть на вулицю, сидіти вдома. А скоро настане весна...

Нам було складно звикнути до таких умов. Дехто, навіть, намагався ігнорувати карантинні обмеження. Проте цього навчального року ми вже повністю втягнулись у такий режим. Та сподівання на те, що в 2021 році ми повернемось до нормального життя не залишають нас і досі. Проте МОН України повідомляє, що наступного року ми також будемо займатись онлайн.

В Кривому Розі ситуація трохи інша. В грудні школярі підуть на канікули вони підуть 24. Та до 11 січня перебуватимуть вдома. Коли ми вийдемо до школи, то навчання буде дистанційним.

Влада нагадує: “раніше Міністерство освіти і науки (МОН) направило до місцевих департаментів відповідний лист. Повідомлялося, що через посилення протиепідемічних заходів учням заборонено відвідувати школи 8-24 січня 2021, а департаментам освіти рекомендувалося оголосити на період локдауна канікули”.

Проте за останніми даними, локдаун буде продовжено аж до 24 січня. Тож ми ще не знаємо, як саме буде проходити навчання весною, та в січні школярі не зможуть прийти до школи та сісти за парти.

Так, це сумно, але здоров’я перш за все. Ми очікуємо на те, що до нас прийде велика партія вакцини із США. Після проведення вакцинації уся країна зможе повернутись до нормального життя. Діти підуть до школи, дорослі вийдуть на свої робочі місця, а студенти повернуться до своїх університетів. Та не в цьому і не в наступному місяці.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео