І знов Дніпро дивує казкою

І знов Дніпро дивує казкою
129583 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кожен з нас щороку чекає на цю неповторну новорічну атмосферу. Період, коли дійсно трапляються справжні дива, а у казки вірять не тільки діти. Кожне місто нашої країни, вже по добрій традиції, принаймні на місяць стає ніби однією великою декорацією до фантастичних снів або мрій.

Ось і місто Дніпро вже встигло зануритись у новорічну казку. Тепер там є власний Північний полюс та ялинка зі справжньої Країни мрій. Усього 10 днів залишилось до останньої ночі 2020 року. Провести останні дні місяця найкраще у теплій атмосфері разом із друзями. Гуляючи вулицями Дніпра, можна по-справжньому відчути атмосферу легкості та енергії, яка наповнює кожну клітину тіла.

Дерева, будинки, вітрини магазинів і ресторанів прикрашені великою кількістю гірлянд та святкових ліхтариків. Ніби сотні світлячків, які кружляють над містом, вони не тільки змушують усміхнутися втомлених після роботи дніпрян, але і ваблять прогулятися по магазинах у пошуках подарунків для рідних і друзів.

Центральна ялинка міста також тішить дніпрян своїми вогниками. 19 грудня, саме на День святого Миколая, відбулося урочисте відкриття святкового дерева, що зібрало тисячі мешканців міста. На площі Героїв Майдана яскравими вогнями, також як і багато інших торгових центрів, загорівся ЦУМ. А в сквері Героїв на ліхтарях з'явилися сніжинки. Проте це не єдина новорічна красуня, яка прикрашає вулиці міста. Велику кількість ялинок встановили по всьому місту. Такий флешмоб підтримали не тільки власник великих міських будівель, а й звичайні жителі Дніпра. А для тих, у кого є бажання придбати нові іграшки на ялинку, поряд з Озеркою поставили намети з новорічною мішурою.

Північний полюс, який відтепер є і в Україні, представляє з себе острівок на центральному ринку, на якому знаходяться білі ведмеді, що ніби пливуть на кризі посеред океану. Найоригінальнішою ялинкою обрали дерево, що розташовується у “Каравані”. Новорічна красуня, ніби щойно прибула із Країни казок бо знаходить догори дриком.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео