Будьте обережні! В Дніпрі почала знов діяти банда аферистів, які вимагають гроші з довірливих батьків

Будьте обережні! В Дніпрі почала знов діяти банда аферистів, які вимагають гроші з довірливих батьків
189303 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні стало відомо, що в Дніпрі знов розпочала діяти банда аферистів, які вимагають гроші з людей. Вони телефонують батькам та родичам якоїсь особи, кажуть, що з нею трапилась якась біда, і їй терміново необхідна велика сума грошей. Звісно, довірливі родичі, які розуміють, що трапитись може будь-що одразу ж переводять велику суму грошей на чийсь рахунок. У цей момент аферисти перехоплюють їх та зникають.

Знайти цю банду дуже важко, адже вони діють через одноразові телефони та захищені анонімні системи. Тому зараз поліція не може дати ніяких коментарів. Розслідування триває, і наразі вони намагаються відстежити, де і як вони набирають базу людей для своїх махінацій. Хто їм допомагає, і яким чином вони проводять грошові перекази.

Дніпрянка Анастасія розповіла про інцидент, який з нею нещодавно трапився. Анастасія пише, що з'явилися шахраї, вони дзвонять і кажуть, що це дочка. При цьому додають, що трапилася з нею біда. Жінка з переляку, навіть не зателефонувала дочці, переказала кошти. В стані афекту від таких подій ми здатні на все. І цим користуються шахраї. В ці декілька хвилин, вони контролюють, аби людина перевела гроші на потрібний рахунок, після чого зникають.

Тож аби не потрапити у халепу намагайтесь тримати себе в руках і в першу чергу зв’яжіться зі своїми близькими. Запитайте у шахраїв щось, аби впевнитись, чи взагалі вони знають щось про вас та вашу дочку чи сина. Так трапитись може будь-що, це не означає, що ви маєте просто зараз припинити відповідати на всі повідомлення та ігнорувати інформацію.

Просто будьте обережними, бо вже багато сімей постраждали від рук цих шахраїв. Не дайте їм ввести себе в оману і бережіть себе та своїх близьких від непередбачуваних подій. Особливо зараз, коли на вулиці слизько.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео