Знищення лісу під Новомосковськом “чорними лісорубами”. Навіщо їм вбивали ліси?

Знищення лісу під Новомосковськом “чорними лісорубами”. Навіщо їм вбивали ліси?
117928 ПЕРЕГЛЯДІВ

Останнім часом все частіше та частіше лунає тема вирубування лісів. Хоча зараз наша екологія потребує захисту, як ніколи. Адже заводи та фабрики, автомобілі, промисловість та ще багато чого просто знищує навколишнє середовище. Проте люди не розуміють, який великий злочин проти себе та проти природи вони скоюють. З року в рік “чорні лісоруби просто знищують вагому частину нашої планети, яка і так вже втомилась від шкоди, якої їй завдало населення планети.

Нажаль, нещодавно екослужба Новомосковську дізналась про те, що їхній ліс не став винятком. На ньому вже знищено гектари лісових насаджень. Днями місцевий уродженець Сергій Лісняк прогулювався лісом та побачив цілу купу спиляних дерев посеред лісу. Чоловік сфотографував побачене та опублікував це в соцмережі Фейсбук на сторінці «Гвардійської селищної ради(неофіційна спільнота)». Він підписав це послання: «Ось так Гвардійський ліс стає схожим на Карпати».

Но фото та відео гарно видно, що хвойні насадження не звалені, а саме спиляні чорними лісорубами. Вся біда в тому, що вони вбили не лише старі й сухі дерева, а й молоді, яким ще рости й рости. Дехто вважає, що це могли бути й лісовики, які намагаються привести до ладу ліси навколо Новомосковську. Проте тоді виникає питання, а навіщо ж було знищувати свіжі дерева, невже вони створювали загрозу?

Та найбільше дивує те, що на момент зняття фото та відео дерева просто лежали спиляними. Їх не намагались прибрати чи перенести кудись. Тож наразі екоінспекція розпочне проводити розслідування, і сподіваємось, зможе знайти винуватців того, що сталося в цьому лісі. А “чорні лісоруби” нарешті отримають по своїх заслугах та відправляться за грати, де їм і місце. Тож чекаємо новин з екоінспекції.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео