Фотозона у стилі XIX століття у музеї Новомосковська

Фотозона у стилі XIX століття у музеї Новомосковська
161253 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні Новомосковський музей історії та краєзнавства імені П. Калнишевського оголосив про початок роботи новорічної фотозони. Її створили спеціально у стилі XIX століття, аби ви змогли зробити красиві новорічні фото та похизуватися перед рідними та друзями.

В листопаді 2020 року було завершено реставрацію залу № 3, в якому зараз і відбувається виставка. Майже рік ремонтних робіт та творчого й культурознавчого пошуків минув. Проте на думку працівників музею результати вийшли набагато кращими, ніж вони того могли очікувати.

Створена з нуля композиція повністю відбиває тогочасне бачення світу. Вона передає не лише стан, настрій та епоху, вона містить у собі історію сотен життів людей, які прагнули змінити себе та світ на краще.

Ще рік тому тут знаходився склад старих речей, які просто ніде було зберігати. А в 70-ті роки тут містилась виставка, яка відображала події періоду «громадянської війни, колективізації, індустріалізації і т. д. Але все йде, все минає, експонати втратили свою початкову форму, а частину з них, яка мала пристойний вигляд перемістили до сусідньої зали. В якій тепер розміщено історію тих часів.

Зріз історії, яку помістили у щойно відкритий зал, передає події складного та насиченого історичного періоду. Він бере свій початок у витоків повітового міста Новомосковськ і завершується 30-ими роками XX століття.

В ній також створена фотозона, що відбиває будинок кінця ХІХ - початку ХХ століття, в який додали новорічно-різдвяних мотивів. Тож якщо вам цікаво подивитись саму експозицію, чи просто зробити красиві фото, то працівники музею з радістю чекають на вас за адресою: вул. Українська,4. З вівторка по неділю (понеділок вихідний) з 8:00 до 17:00. Тож беріть рідних чи друзів та поринайте в атмосферу минулого разом із працівниками музею.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео