Хто хоче собі на Новий рік ялинку просто з кладовища?

Хто хоче собі на Новий рік ялинку просто з кладовища?
109386 ПЕРЕГЛЯДІВ

Здається, наші співвітчизники втратили не лише страх, а й совість. Сьогодні на кладовищі знайшли місця, де люди повирубували новорічні дерева. Ну і як таких людей можна назвати адекватними? Невже вони гадають, що хтось хоче собі додому принести дерево, яке росло поряд з енергією смерті? Так, не всі вірять у існування потойбіччя, та й прикмети мало хто сприймає серйозно. Проте можна мати хоча б якусь повагу до тих, для кого це важливо, до тих, хто саджав ці дерева. Та найцікавіше в цій ситуації те, що ми не можемо перевірити, звідки нам привезли дерева, які ми купуємо додому.

Автор скандального посту у мережі Фейсбук повідомила, що вніч з 18 на 19 грудня на території Новопокровського кладовища вандали зрубали сосну. На наступний день, 20 грудня, кладовище втратило ще одне новорічне дерево. Сосни посадили 7 років тому біля могили родичів автора публікації. Маргарита наголошує, що цю інформацію необхідно розповсюдити та попередити жителів міста про те, що така ситуація може статись.

Дівчина каже, що перед тим, як придбати собі додому товар, запитайте дозвіл на вирубку та продаж. Купуйте там, де продається багато дерев. І намагайтеся уникати продавців поодиноких дерев. Не важливо, де саме вони їх взяли: зрубали на кладовищі, в лісі, серед насаджень, така торгівля є протизаконною та виходить за всі рамки. Сумніваємось, що комусь кортить принести додому дерево, як багато років росло на кладовищі.

Маємо надію, що поліція відкриє кримінальне провадження і дізнається, хто причетний до браконьєрства. Аби ми і надалі могли купувати новорічні символи лише у перевірених продавців, які спеціально вирощують дерева з цією метою. А поки що чекаємо новин від Маргарити, яка буде повідомляти про такі випадки в межах Новомосковська.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео