За що намагаються покарати головного лікаря реабілітаційного центру в Дніпрі

За що намагаються покарати головного лікаря реабілітаційного центру в Дніпрі
86127 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні о 10.30 в Індустріальному суді Дніпра пройшов розгляд справи головного лікаря Дніпропетровської обласної реабілітаційної лікарні Інеси Шевченко. Її звинувачують у замовленні побиття масажиста, який завдав їй цього року багато клопотів. Проте жінка повністю заперечує свою провину. Вона переконана, що хтось намагається повісити на неї свою провину.

Інесу Шевченко всі пам’ятають ще з подій, які були пов’язані із реформою медицини. Вона вирішила голодувати через те, що всім лікарям перестали платити доплату. Друга частина реформи вирівняла як починаючих лікарів, так і тих, хто працює вже багато років. Окрім того, лікарі кожного дня ризикують власним здоров’ям, тож, на її думку, це має якось нагороджуватись. Весною вона на всю Україну розповіла про свої наміри морити себе голодом.

Наразі її звинувачують у розбої і нанесенні тяжких тілесних ушкоджень.Раніше в її лікарні працював масажист. Поки в серпні жінка не почала отримувати масу скарг від відвідувачів. Вони писали про явні відверті сексуальні наміри лікаря. Через це Інна вирішила звільнити його. Проте зробити цього не змогла. Масажист зник.

Нещодавно її звинуватили у замовленні на побиття співробітника. Сьогодні відбувся суд, на якому розглядалась ця справа. Жодних прямих доказів щодо причетності жінки не представлено, адже вона не причетна до цього. У поліції є лише непрямі докази та “мотив”. Проте навіщо жінці бити масажиста, якого можна просто звільнити, ніхто не каже. Інна звертається до всіх небайдужих, аби її підтримали. Вона боїться, що живою з СІЗО їй точно не вийти. Навіщо справжнім винуватцям залишити такого свідка живим? Якщо переглянути докази, то можна й повірити у причетність лікарки, хоча і не на пряму. Тож до цього готувались дуже серйозно.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео