Кримінальний злочин директора метро, як і коли відбудеться судове засідання?

Кримінальний злочин директора метро, як і коли відбудеться судове засідання?
68831 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно на Дніпропетровщині розкрили злочин, який призвів до тяжких наслідків для держави. Директор КП «Дніпровський метрополітен» Дніпровської міськради перепідписав контракт із будівельниками, які не встигали достроїти метрополітен. Він подивився, що робітники не встигають завершити все вчасно та просто продовжив контракт. Так вони змогли забрати з держбюджету велику суму коштів.

Із чого вийшло, що держава заплатила фірмі не лише за працю, а й за весь час, який вони не робили нічого. Директор метрополітену прекрасно розумів усі наслідки того, що мало статись у разі перепідписання контракту.

Прокуратура зауважила, що «У результаті цієї дії за період 2018 — 2019 років підряднику було перераховано зайвих бюджетних коштів на суму понад 270 млн. грн. за роботу, яку фактично не виконували. Також, після того, як підписали зазначені зміни, з контракту безпідставно виключили роботи, які вже були виконані й оплачені державою ще в 2012 році на загальну суму понад 14 млн. грн.».

Тож тепер директора метрополітену намагаються посадити за події, які відкрились сьогодні. Правоохоронці нагадують, що нещодавно через будування цього самого метрополітену постраждала будівля гуртожитку дніпровського політеху. Будівля якого розташована поряд із об’єктом будівництва лінії.

Рішення суду ще немає, але влада сподівається, що покарання буде відповідати тяжкості скоєного злочину. Ті кошти, що вже було переведено повернути неможливо. Тож бюджет, який можна було б віддати на щось необхідне населенню, віддали за роботу, яку так ніхто і не виконав. Такі махінації не можуть залишатись безкарними. Тож якщо це не вирішиться на сьогоднішньому засіданні, то буде ще декілька, поки справедливість не переможе. Каже поліція Дніпра.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео