Новорічні символи, чи іграшки небезпечні для життя?

Новорічні символи, чи іграшки небезпечні для життя?
136004 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні стало відомо, що в Нікополі стався неприємний інцидент. Дитина повернулась додому перелякана та у сльозах, бо йому під ноги хтось кинув петарду, яка гучно підірвалась. На щастя, дитина відбулась лише сильним переляком, проте ніхто не може обіцяти, що наступного разу все закінчиться добре.

Мешканка Дніпровщини Тетяна поділилась у соцмережі історією того, що трапилось з її сином. Дитина гралась на дворі з іншими однолітками, аж раптом повернулась додому вся бліда і в сльозах. Мати намагалась дізнатись, що могло так налякати хлопця, проте той не вимовив ані звуку. Дізнавшись, що хлопці з вулиці кинули йому під ноги петарду, жінка одразу ж пішла шукати тих, хто це зробив. Виявилось, що це були діти 6-8 років, які просто бавилися із тим, що гучно вибухає.

З маленькими бешкетниками спокійно поговорили та пояснили, що це не іграшка, і все могло закінчитися не так добре. Тетяна не стала звертатись до поліції та повідомляти батькам дітей, проте вона звертається до всіх вчителів, батьків, дорослих людей, аби ті нагадали своїм дітям правила поводження із вибухонебезпечними предметами. Найбільше вона звертається до продавців, щоб ті не продавали дітям петарди. Ніхто не знає, чим це завершиться.

Така заява сколихнула цілий вир коментарів. Хтось згоден із жінкою та вважає, що необхідно заборонити продаж петард неповнолітнім. Звісно, це весело, проте ніхто не знає, чим це може обернутись. Є безліч випадків, коли вони підривались просто в руках. Хтось отримував опіки, хтось взагалі залишався без зору. Тож дітям просто не можна їх продавати. Так, є й жорстокі жартівники, які вважають, що налякати когось петардою це весело.

Проте є й протилежна точка зору. Дехто вважає, що все залежить від виховання і забороняти продаж петард немає сенсу. Варто просто приділяти більше уваги вихованню власних дітей.

Та хоч би що там було, свята святами, проте варто берегти себе та своїх рідних. Нагадайте дітям, як потрібно поводитись із петардами, та будьте обережні!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео