12 кам’янчан отримали звання “Майстер спорту України” у 2021 році

12 кам’янчан отримали звання “Майстер спорту України” у 2021 році
76845 ПЕРЕГЛЯДІВ

В управлінні молоді та спорту міської ради відбулась нарада 24 грудня 2020 року. На ній були розкриті питання щодо роботи спортивних закладів міста. Згідно зі звітами директорів, вони досягли великих успіхів. Також підбили підсумки загальних досягнень спортсменів міста. Та вивели показники рейтингу шкіл за цей рік.

Протягом 2020 року, учні відділень дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста 123 рази отримували перші місця на різноманітних чемпіонатах України з різних видів спорту та ще 113 разів отримували призи за другі та треті місця. І це все не враховуючи різноманітних всеукраїнських та місцевих змагань, на яких діти показували дуже високий результат.

Тож ми можемо пишатись нашими юними чемпіонами. І хто знає, та, можливо, серед них є й майбутні олімпійські чемпіони, які встановлять нові рекорди. А поки що ми з гордістю вітаємо тих, хто цього року отримав почесне звання “Майстер спорту України”. Ним нагороджено 12 вихованців місцевих шкіл. А звання “Кандидату в майстри спорту” отримали 99 мешканців Кам’янця.

Окрім цього, тренери вже визначили, як вони працюватимуть у наступному 2021 році, та як відбуватимуться тренування під час локдауна, який пройде з 8 по 25 січня. А наприкінці засідання Едуард Коряк висловив подяку усім директорам навчальних закладів та запевнив їх в тому, що наступного року він усіма силами буде намагатись допомагати майбутнім чемпіонам.

А також привітав з початком новорічних свят. Побажав найголовнішого для будь-якого спортсмена — міцного здоров’я та витримки. Тож чекаємо на змагання, які проходитимуть у 2021 році. А поки що приєднуємось до всіх побажань, які лунали в адресу спортсменів та бажаємо найголовнішого, щоб це приносило їм радість.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео