СБУ викрила дніпропетровську банду, яка викрадала людей

СБУ викрила дніпропетровську банду, яка викрадала людей
70508 ПЕРЕГЛЯДІВ

Наркотичні засоби, зброя, гроші, гранати — ось як сьогодні виглядає затримання банди, яка вже багато років тримає місто в жаху. І це не сюжет блокбастеру, а реальна історія. Ці люди причетні до більшості резонансних подій, які сталися на Дніпровщині за останні кілька років. На рахунку цієї банди безліч жахливих злочинів і залякуваннь громадян. Але тепер всі вони сядуть за ґрати, аби відбувати вже далеко не перше покарання.

Слідчі встановили, що вся банда складається з 15 чоловіків. Усі вони мають яскраве кримінальне минуле. Хтось сидів за крадіжку, хтось за пошкодження майна, проте життя їх нічому не навчило. Тож довгий час, поки поліція шукала винуватих, зловмисники тримали в страху ціле місто. Вони влаштовували бійки, крали, руйнували майно, залякували місцевих жителів. Тож на нас чекає цілий букет покарання за їхні букети злочинів.

Окрім наркотиків та зброї в них вилучили 6 мільйонів гривень, які вони отримували за обіг речовин. Аби прибрати всіх конкурентів з ринку, вони навіть створили власне силове крило, яке розв’язувало ті проблеми, які не вирішувались мирним шляхом. Як стало відомо, крім звичайних методів залякування вони також викрадали людей та шантажували їх родичів, які й так були дуже налякані.

За час обшуків поліція змогла затримати лише 6 чоловіків, проте слідство триває, і незабаром ми почуємо ще купу гарних новин про те, що зловмисників затримали. А поки що нам залишається бути обережними та слідкувати за тим, що відбувається навколо. І якщо ви випадково потрапили до подібної ситуації, то одразу ж викликайте поліцію.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео