Куди дніпряни подінуть новорічних красунь після свят?

Куди дніпряни подінуть новорічних красунь після свят?
127140 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ось і добігають кінця зимові свята. Новий рік вже позаду. Нам залишилось лише доїсти салати та знищити всі запаси мандарин, які лишились після свят. Скоро вже й Різдво, після якого настане час виносити з дому новорічні дерева. Проте не всі мешканці міста знають, як правильно це зробити. Тож зараз ми вам розповімо, куди подіти ялинку після свят.

Багато хто намагається викинути дерево з балкона, або спалити його. Проте цього не можна робити ні в якому разі. Адже за це передбачено покарання у вигляді штрафу. Таке ставлення до дерев заборонене Адміністративним кодексом України. Проте є три способи, як позбутися ялинки екологічним способом.

Перший і найпростіший – викинути дерево поряд зі смітником. Звідти служба ЖЕКу самостійно вивезе їх до заводів з перероблення деревини, або на сміттєзвалище. Або ви можете зробити це самостійно, привізши сухе дерево на один із полігонів для сміття чи сміттєспалювальний завод.

Другий спосіб – дочекатись, поки в Дніпрі знов почнуть працювати пункти, в яких приймають дерева. Там їх переробляють на тріску чи інші засоби, якими можна опалювати кілька закладів Дніпра. Крім того, з ялинок виходять просто неймовірні вироби та добрива для землі.

А третій варіант – використати дерево у власних цілях. Тобто з гілок можна зробити покриття для землі, аби вона не мерзла і була захищеною від різних впливів з атмосфери. Або її можна переробити на добрива та покрити ними землю для підігріву та захисту від бур’яну.

Тож не спішіть викидати новорічну красуню, бо вона може принести вам ще багато користі. Тим паче, що саме ці три варіанти є екологічними та підтвердженими законом України. А якщо вам не підійшов жоден з попередніх варіантів, то ви можете зробити з ялинки іграшки. Стовбур може стати чудовою підставкою, а гілочки – прекрасним доповненням до будь-якого декору.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео