За хвилину до вбивства: як через нашу неохайність лебідь ледве не помер

За хвилину до вбивства: як через нашу неохайність лебідь ледве не помер
124907 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вода вже майже задихається від того сміття, яке ми в неї викидаємо. Найгірше те, що ми це робимо повністю усвідомлюючи те, що це вбиває природу. Невже так важко донести пакет чи пляшку до смітника? Кожного дня ми чуємо про те, як тварини вмирають наковтавшись пластику. То кит викинувся на узбережжя із повним кишківником бруду, то дельфіни. Проте це здається чимось таким далеким. Чимось, що нас не турбує.

Але третього січня тривожні дзвіночки пролунали й у Дніпрі. Мешканці Дніпровської області побачили посеред річки Інгулець лебедя, який заплутався крилами у пластиковому пакеті. Він не міг злетіти, тож люди телефонували у рятувальні служби, аби хоча б хтось допоміг тварині. Сьогодні він таки зміг самостійно злетіти. Йому пощастило виплутатись. Проте мешканці міста звертаються до влади, аби та допомогла їм якимось чином почистити річку.

В Інгулці постійно плаває купа бруду, тож мешканці Вільного хвилюються, що таке трапиться і з іншими тваринами. Це далеко не перший випадок, коли хтось плутається в пластикових пакетах чи іншому смітті. Найгірше в цій ситуації те, що місцеві не знають до кого звернутись, щоб розв’язати цю проблему.

Та поки влада шукає шляхи подолання проблеми того, як очистити воду від сміття, яке там плаває вже не перший рік. Люди звертаються до кожного з нас. Вони нагадують, що природа являє собою вагому частину нашого життя, а вбивати її, не менше ніж злочин проти самих себе. Тож вони просять кожного бути свідомим та викидати сміття в смітники. Так нам не хочеться гаяти час, шукати спеціальні смітники, носити сміття з собою. Проте, якщо збереження природи для вас не вагома причина, то зробіть це хоча б заради себе.


Сьогодні це був лебідь, завтра буде качка, а післязавтра ви чи ваші діти. Тож будьте людьми!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео