Свідків не було: чому прокуратура не привела свідків на засідання стосовно справи В’ячеслава Вовка?

Свідків не було: чому прокуратура не привела свідків на засідання стосовно справи В’ячеслава Вовка?
102488 ПЕРЕГЛЯДІВ

В’ячеслав Вовк, який працював оператором сайту “Перший Криворізький” 6 червня 2017 року отримав сильне поранення вогнепальною зброєю під час роботи. Він знімав репортаж під час навчань резервного складу ВСУ неподалік від Саксаганського райвиконкому. Хто саме поранив репортера поліція так і не сказала. Адже спочатку тривало слідство, а наразі вже вкотре відкладають судові засідання.

Звинувачують в цьому Ігоря Петренка. Він перебував на посаді інструктора з військових навчань. За даними свідків, саме він винен в тому, що сталося 6 червня 2017 року. Проте справу розглядає Саксаганський районний суд. І вже скільки років справа стоїть на одному місці.

11 січня, сьогодні вранці мало відбутись слухання у цій справі та мали винести кінцеве рішення. Проте прокуратура з невідомих нікому наразі причин не забезпечила прихід свідків до судової зали. Тож слухання вкотре відклали через неможливість проведення засідання. Наразі всіх цікавить питання, з яких причин працівники прокуратури не змогли забезпечити явку свідків до суду.

А попереднє слухання перенесли через те, що у Світлани Хомич завершились повноваження. Весь цей час жінка вела справу, яку наразі розглядають з самого початку. Прокурори взагалі ставляться до своєї роботи розхлябано. Спочатку справу вів Олексій Пустоваров, який вийшов зі складу групи прокурорів. Тепер її розглядає Юрій Сеїн, який запізнився на засідання.

В адвоката Максима Горелікова лише одне питання, якщо прокуратура не може забезпечити появі свідків, чому б судді не змінити порядок слухання справи? Невже це так важко?

Проте наступне засідання з цієї справи відбудеться вже першого лютого об 11.00. Та чи дізнаємось ми колись, хто винен і чи покарають когось? Невідомо. Адже минулого разу справу так і не довели до кінця через не прихід прокурора.

Мої відео