У 2020 році були не лише злети: на 68% знизили виробництво на Дніпровському метзаводі

У 2020 році були не лише злети: на 68% знизили виробництво на Дніпровському метзаводі
173914 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні розповіли про те, що попри багатство успіхів, в нас були й поразки. Дніпровський завод з виробництва металу Олександра Ярославського сильно знизив випуск прокату. Що ж змусило виробників зменшити кількість продукції на 68%. Чи є цьому якесь пояснення?

Як розповідає власник заводу, вони цього року виготовили на 68,4% продукції менше через те що було багато простоїв через проведення ремонтних та оновлювальних робіт. Так у 2019 році на цьому самому заводі виготовили до 140 тисяч тонн. Що ж стосується виробництва сталі та чавуна, то їхні показники складають 157 тисяч та 160 тисяч тонн відповідно.

У грудні того року ДМЗ зміг випустити лише 20 тисяч тонн прокату, в той самий час як з серпня по листопад вони випускали по 22 тисячі тонн. Крім того, у 2019 році його вже зупиняли для проведення модернізації систем виробництва продукції. Причиною цих двох зупинок було різке падіння ринкового попиту на сталь. Проте після того, як комбінат завершив ремонтні роботи, які тривали більше пів року, його знову відкрили.

Дніпровський металургійний завод є одним із небагатьох підприємств, які виробляють не просто сировину, а й вже готовий продукт. Його відносять до групи DCH. Адже серед його продукції: швелер, рейки, кути.

Найбільшу кількість продукції вони виробляють для Турції та Єгипту. Туди вони постачають квадратні заготовляння. Для Європи, Азії та Африки вони виробляють швелери, а в Туреччину вони також переправляють чавун.

За висновками останніх двох років завод все більше й більше скорочує кількість продукції, яку він виробляє. У 2019 році скоротили на 43%, а у 2020 на 68%. Що чекає на нас цього року, поки невідомо, проте про підвищення кількості виробництва поки що ніхто нічого не казав. Тож чекаємо новин.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео