Пожежа в Дніпрі, під час якої загинули дві жінки

Пожежа в Дніпрі, під час якої загинули дві жінки
182020 ПЕРЕГЛЯДІВ

На вулиці стає все холодніше. Температура повітря стає холоднішою через антициклон, який приніс прохолоду до нашої країни. Тож все частішими стали випадки увімкнення опалення. Але під час холодів люди стали забувати про техніку безпеки, особливо, коли вмикають декілька електроприладів одночасно, через що розетки сильно перенавантажуються.

Сьогодні вночі стало відомо, що через власну необережність дві жінки загинули під час пожежі. Вночі до чергового відділу пожежної безпеки зателефонували та повідомили про пожежу, яка спалахнула на вулиці Василя Суманеева. Бригада пожежників виїхала одразу. На місці виявилося, що горить будівля, розрахована на чотирьох осіб. Проте в помешканні на той час знаходилось лише дві жінки.

За версією пожежників причиною спалахування вогню стало необережне ставлення до електроприладів. Жінки увімкнули електрообігрівач та забули про нього. Через певний час розетка, яка не витримала сильного навантаження подала великий потік струму, сталося коротке замикання і розпочалась пожежа. В результаті чого обидві жінки загинули. Тіло однієї сильно обгоріло, опіки виявились несумісними з життям, інша отруїлась газом, який виходив із пристрою, що палає. Обидва тіла відправили на судово-медичну експертизу.

За останніми даними пожежників, полум’я охопило територію у 10 квадратних метрів. Тому вони вкотре нагадують нам про правила безпеки під час використання електроприладів. Техніка технікою і зрозуміло, що в деяких випадках вона може сама себе контролювати та вимикатись автоматично, проте навіть нас інколи замикає, а з нею, це трапляється досить часто. Тож вимикайте електроприлади, коли йдете спати, або залишаєте домівку. Не вмикайте до однієї розетки багато приладів, які тягнуть багато енергії та намагайтесь бути обережними!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео