“Живі очі” на картинах прекрасної художниці з Дніпровщини!

“Живі очі” на картинах прекрасної художниці з Дніпровщини!
130548 ПЕРЕГЛЯДІВ

Жінка-оркестр, жінка-воєнний, жінка-художниця, вольова героїня, мати – всі ці слова про талановиту українську художницю Катерину Полякову. В армії вона вже 25 років, і це не лише не погіршило її талант, а й зробило його більш живим та більш близьким до людей. В часи, коли в кожного щось болить про це потрібно говорити. Адже хтось чекає на батька з АТО, хтось на сина із полону, а хтось просто хвилинку тиші, аби звернутись до неба.

Народилась Катерина в родині художників, музикантів та воєнних. По матері всі митці, по батьку, навпаки – військові. Тож ці дві професії гармонійно сплелися в жінці. В 1995 році Полякова завершила художнє училище, проте роботу знайти було важко, тож жінка пішла до армії. Там до 2014 року вона займалась музикою в оркестрі та створювала різноманітні графічні дизайни для бригади. А потім війна… Вона наклала величезний відбиток на душу жінки, через що Катерина не писала нічого цілих 5 років.

А не так давно її капелан надихнув її знову взяти пензля до рук. Він сказав, що вона вміє писати, що в неї це виходить просто неймовірно, тож попри біль та страждання потрібно все ж таки жити. Першим, кого вона намалювала був батько капелана, який позував їй під час розмови, потім сам капелан, а тоді і всі члени бригади. Жінка зрозуміла, що про таких людей варто говорити. В їхніх очах біль, страждання, сила, надія. Малювати сильних людей – це не примха, а виклик, який не так просто здолати. Тож тепер художниця пише весь вільний час.

Про виставку поки не думає, проте в планах вже нові сюжети картин. Вона хоче показати жінок-військових. Дітей, які чекають батьків з війни. Матерів, що кожного дня моляться за синів та дочок. На її думку, саме заради таких моментів і варто жити. Проте як нам дізнатись про своїх героїв, якщо про них будуть мовчати. Тож художниця тепер нізащо не припинить свою роботу. А ми будемо чекати на нові портрети людей із “живими очима”.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео