Чому Донбас не стане другим Придністров‘єм чи черговою Абхазією

Чому Донбас не стане другим Придністров‘єм чи черговою Абхазією
185942 ПЕРЕГЛЯДІВ

Напередодні чергового збору «нормандської четвірки», Донбас покрила завіса обстрілів від сторони сепаратистів. Проте, іноземні політики не поспішають визнавати, що Донецька та Луганська області стануть територіями-маргіналами, як-от Придністровська республіка чи Абхазія.


Напередодні чергового збору «нормандської четвірки», Донбас покрила завіса обстрілів від сторони сепаратистів. Проте, іноземні політики не поспішають визнавати, що Донецька та Луганська області стануть територіями-маргіналами, як-от Придністровська республіка чи Абхазія.
Політичні блогери заявляють, що Путіну Донбас не потрібен.
По-перше, Росії не вдалося захопити повністю всю територію, а та половина, яка поки що знаходиться під окупацією – непридатна для ведення економіки. Банально тому, що самі ж сепаратисти розкрадають майно шахт та інших підприємств.
По-друге, навіть у тому випадку, якщо частина Донецької та Луганської областей і залишаться у вигляді примарних держав з умовною автономією, вони самі себе не прогодують: немає умов для ведення землеробських робіт, наприклад, як в Абхазії.
Більше того, Росії буде невигідно годувати цілий регіон безробітних, адже незважаючи на те, що більшість мешканців Донбасу – біженці, за кількістю населення ДНР та ЛНР все ж таки переважають усі раніше утворені псевдо-республіки.
На оптимістичний, в глобальному плані, прогноз від політологів – не слід повністю покладатися. Хоча наші території, ймовірно, залишаться «при нас» Україні спільно зі світовою спільнотою все ж таки слід прикласти зусилля для остаточного подолання агресора і завершення деескалації конфлікту.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео