Бордель у Кривому Розі: як дві жінки обслуговували клієнтів просто у себе вдома

Бордель у Кривому Розі: як дві жінки обслуговували клієнтів просто у себе вдома
94410 ПЕРЕГЛЯДІВ

Поліція розповіла про те, що нещодавно в Кривому Розі вони викрили бордель, який самі для себе відкрили дві жінки. 34-річня власниця квартири разом зі своєю подругою вирішили трохи заробити та просто у власній квартирі відкрили бордель.

Подруги розміщували в інтернеті усю інформацію, рекламували себе та запрошували за власною адресою. Під час затримання правоохоронці вилучили ноутбук, телефон та всі необхідні речові докази, які підтверджують факт скоєння злочину. Проти спільниць порушене кримінальне провадження за статтею 302 2 частиною Кримінального кодексу України. Їх звинувачують у створенні та утриманні місця розпусти та звідництві. Їх можуть покарати обмеженням, або позбавленням волі на строк до 5 років.

Наразі обидві жінки перебувають під слідством та чекають суду, який і обере для них міру покарання. Вони не заперечують своєї провини, проте не розуміють, чому саме вони покарані. Адже існує просто безліч неліцензійних каналів, які надають такі послуги. В інтернеті на кожному третьому сайті можна знайти тих, хто за гроші продає власне тіло.

А поки слідство триває, ми нагадуємо вам, що в мережі зараз все частішими стали випадки махінацій. Тож будьте обережними. Дбайливо ставтеся до своїх грошей та нікому не надавайте особистої інформації про себе. Її можуть використати шахраї. На основі ваших даних, вони можуть обійти банківську систему та лишити вас без грошей. Тому банки нагадують вам, що окрім номера картки, ви не повинні надавати жодної інформації людям. Інакше вони зможуть цим скористатись. Були випадки, коли людина вводила просто частину особистої інформації, а шахраї на підставі цього створювали довіреності та знімали всі кошти з депозитного та особистого рахунків. Тож будьте обережні та попередьте ваших близьких про небезпеку.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео