Патрульні Кривого Рогу пояснили, чому найчастіше жертвами стають саме жінки та підлітки

Патрульні Кривого Рогу пояснили, чому найчастіше жертвами стають саме жінки та підлітки
116604 ПЕРЕГЛЯДІВ

Наразі найпоширенішим злочином стало саме пограбування, проте жертвами такого типу злочину найчастіше стають жінки підлітки та нетверезі. Чому саме такі категорії людей? Насправді відібрати сумку, гаманець, або мобільник легше в тих, хто слабкіший за тебе. Тому злодії обирають собі жертв серед тих, хто не зможе їм протистояти.

Патрульна поліція розповіла про те, як захистити себе від пограбувань на вулиці. По-перше, намагайтеся повертатись додому не пізно, а якщо все ж таки йдете увечері, то старайтесь іти освітленими й людними вулицями. Всі дорогі прикраси лишайте вдома, якщо знаєте, що повертатиметесь додому самі. Якщо ви носите гроші та важливі речі у сумці, то краще притисніть її якомога ближче до себе та несіть на плечі. Ніколи й нікому не показуйте вміст гаманця у громадському транспорті. Якщо це помітять грабіжники, навряд чи ви зможете лишитись при власних грошах. Не носіть в руках мобільні телефони.

Якщо ви все ж таки стали жертвою пограбування, то необхідно одразу ж звернутись до поліції. Злочинця можливо спіймати, проте лише в тому випадку, якщо ви одразу звернетесь до поліції. Звісно, “по гарячих слідах” знайти можна кого завгодно. Проте в поліції працюють не маги, тож зробити диво вони не зможуть.

А ми нагадуємо, що все частішими стали випадки шахрайства через інтернет. Намагайтеся не надавати особисту інформацію людям із соцмереж. Не пересилайте особистими повідомленнями фото вашої картки чи фото паспорту. Поліція наразі не може прослідкувати, як і через які системи вони контролюють бази тих, кого грабують. Соцмережі не надають даних про особисті листування країні, а зламати їх як шахраї, на жаль, ми не можемо. Тому доводиться чекати, поки законними методами ми зберемо інформацію.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео