Обережно! В Дніпрі під час руху загорілись дві автівки!

Обережно! В Дніпрі під час руху загорілись дві автівки!
62586 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні Служба ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області повідомила про страшну подію, яка трапилась вночі. Посеред мосту під час руху загорілася вантажівка Renault Magnum. Водій рухався за власним маршрутом, коли зрозумів, що загорілася вантажівка. Вантажівка почала горіти на з’їзді з Кайдацького мосту, в процесі руху. На щастя, водій швидко встиг зорієнтуватись. Займання почалось із моторного відсіку, після чого воно перекинулось в кабіну водія та причеп. Рятувальники приїхали через декілька хвилин, проте врятувати авто їм не вдалося. Наразі вони намагаються зрозуміти, що саме стало причиною пожежі. Коли стануть відомими всі деталі пожежі, вони повідомлять слідчі органи. Постраждалих та померлих в аварії немає.

Вчора вдень схожа ситуація трапилась в Кривому Розі. Приблизно о 10.50 недалеко від Сонячного, під час руху спалахнуло авто Chevrolet Aveo. Водій одразу ж зупинив авто та викликав пожежну службу. Вони швидко приїхали до місця скоєння пожежі. Коли загасили полум’я, виявилось, що місцем початку пожежі так само став моторний відсік. Пожежу вгамували за 15 хвилин, проте за цей час вона встигла пошкодити 0,5 метрів квадратних автівки. Чоловік залишився живий, проте зрозуміти, що саме трапилось і чому спалахнув мотор, він не може. Тож пожежники намагаються вияснити, що трапилось.

А ми нагадуємо, що нещодавно сталося ще декілька аварій, які не пов’язані із самозагорянням автівки. На Дніпровщині виявили фуру, яка застрягла просто посеред калюжі. Вона тривалий час стояла в багні, поки рятувальники не спромоглися її витягти. Крім того, частими стали аварії на зустрічних смугах та перехрестях. Багато водіїв, попри погодні умови все одно нехтують правилами дорожнього руху. Тож намагайтесь бути обережними.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео