В Дніпрі сестра не може знайти брата: він посварився з коханою та зник!

В Дніпрі сестра не може знайти брата: він посварився з коханою та зник!
84145 ПЕРЕГЛЯДІВ

Жінка звертається до всіх небайдужих! Більше як місяць назад зник її брат. 16 грудня 2020 року чоловік сильно посварився зі своєю співмешканкою. Після чого пішов з дому і не повернувся ні до родичів, ні до коханої. Жінка шукала, зверталась до поліції, писала в соцмережах, проте немає жодного результату. Тепер вона звертається до кожного небайдужого, аби їй допомогли відшукати брата.

В її пості вказано, що чоловік пішов з дому 16 грудня 2020 року. Після сварки зі своєю співмешканкою Галиною. За словами Римми (сестра), проживав він з нею близько пів року. Руслан досі не виходить на зв'язок, інформації про його місцеперебування також немає. Вона не знає до кого звернутись, аби їй допомогли. Поліція Павлограду нічого не робить вже протягом тривалого часу. Вони не знайшли нічого, та, як вважає жінка, навіть не намагались шукати. Тож тепер вона намагається сам знайти хоча б одну невеличку зачіпку яка допоможе їй знайти брата.

Вона опублікувала його прикмети: ”світло-русяве волосся, сіро-блакитні очі, зріст приблизно 176 см, худорлявої статури. У чому був одягнений Руслан в день зникнення, сестра не знає”. Сьогодні жінка планує звернутись до прокуратури, аби якось проконтролювали таке халатне ставлення до справи. Проте якщо ви маєте будь-яку інформацію стосовно нинішнього місця перебування чоловіка, повідомте, будь ласка, Риммі.

Повідомте за номерами телефонів 102 – поліція чи 0684141537 – сестра Римма. Вони будуть вдячні за будь-яку інформацію стосовно місця перебування чоловіка. Чим більше часу минає, тим менше надії залишається в сестри. Адже Руслан не був пиякою, а отже напитися та зникнути він не міг. Тому до голови їй лізуть лише всілякі жахіття. Допоможіть сестрі відшукати єдиного брата! Зараз навіть маленька інформація може врятувати ціле життя.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео