Історична назва “Нью-Йорк”, саме так тепер називатиметься прифронтове селище на Донеччині!

Історична назва “Нью-Йорк”, саме так тепер називатиметься прифронтове селище на Донеччині!
64321 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні повідомили про те, що Верховна Рада України погодилась повернути назву селищу на Донеччині. Як розповіли місцеві жителі, це селище має досить довгу історію, яка наповнена мріями європейських підприємців. Тож місцеві хочуть, аби селище носило ту зазву, на яку воно заслуговує.

І нарешті місцеві активісти таки досягли своєї мети, адже відсьогодні прифронтове поселення знову буде мати назву Нью-Йорк. На цьому сьогодні зосередив увагу комітет держвлади, місцеве самоврядування та всі жителі міста. Тепер Новгородське буде мати назву Нью-Йорк, повідомляють вои пресу.

За даними місцевих архівів таку назву йому надали його засновники. Ще у 1892 році до поселення приїхало двоє німців Яків Унгер та Яків Нібуру. Перший з них вирішив побудувати у селищі власний млин. Він працював на паровому механізмові, тож став першим у своєму роді. Але сам німець був безмежно закоханий у тогочасний мегаполіс. Нью-Йорк завжди був його найпотаємнішою мрією. А селище, до якого він приїхав, своєю прекрасною будовою постійно нагадувало йому це величне місто. Тож так, через будівлі, храми та парки, селище й отримало свою назву. Трохи пізніше Яків Нібуру вирішив потішити свою дружину, яка протягом довгого часу сумувала за Америкою, грамотою. Нею і було засвідчено офіційну назву населеного пункту.

Так його називали до 1951 року. Після другої світової війни та відбудови правління більшовиків вирішило позмінювати назви деяких населених пунктів на власний розсуд. Таким чином Нью-Йорк перетворився на Новгородське. Найцікавіше те, що населення, ніхто не те що не спитав, а і не проінформував стосовно того, що тепер їхнє селище носитиме геть іншу назву. Роки через три, від інших людей вони почули, що їхнє улюблене поселення має вже зовсім іншу назву.

Проте тоді в людей права голосу не було, зауважують активісти, на відміну від сьогодення. Тож вони прагнули відновити історичну назву селища на Донеччині. Звісно, більшовики та війна знищили багато з того, що нагадувало славетне місто, проте це лише перший крок до відновлення колишньої репутації. Але для нього місцевій владі було необхідне підтвердження від Верховної Ради України. Вони двічі намагались подавати прохання, проте то склад рад змінювався, то ще якісь події. Саме тому місцевим жителям і доводилось відкладати цю справу. Але не сьогодні, адже вони змогли отримати своє.

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео