У прокуратурі підвели підсумки роботи за 2020 рік

У прокуратурі підвели підсумки роботи за 2020 рік
11219 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під головуванням керівника Донецької обласної прокуратури Євгена Білоусова проведено нараду щодо результатів роботи органів прокуратури регіону у 2020 році.

Участь у заході взяли заступники керівника обласної прокуратури, керівники структурних підрозділів, а також керівники, перші заступники та заступники місцевих прокуратур.

Відкриваючи захід Євген Білоусов позитивно оцінив здобутки прокуратури по пріоритетним напрямкам діяльності у 2020 році. Зокрема, завдяки чіткий та злагодженій роботі у регіоні знизилась загальна кількості облікованих кримінальних правопорушень, серед яких: особливо тяжкі злочини, розбійні напади, шахрайство і злочини проти статевої свободи та недоторканості особи.

Окрім цього, на Донеччині покращено результативність роботи з виявлення та розслідування злочинів, пов’язаних із збутом наркотичних засобів, у сферах протидії корупції, господарської діяльності, охорони довкілля та оплати праці.

Разом із тим керівник Донецької обласної прокуратури підкреслив, що деякі напрямки прокурорської діяльності все ж потребують активізації. Зокрема, він зорієнтував апарат та керівників місцевих прокуратур на посилення роботи щодо злочинів у бюджетній сфері, корупції, незаконному видобутку вугілля, корисних копалин та порубці лісу.

Під час наради присутні підвели підсумки роботи за минулий рік, обговорили механізми для підвищення ефективної діяльності в умовах реформування. Зі своїми звітами виступили керівники управлінь, відділів обласного апарату та місцевих прокуратур.

Враховуючи позитивні та негативні результати роботи, основними пріоритетами у 2021 році визначено:

· злочини, що вчинені організованими групами і злочинними організаціями;
· тероризм, сепаратиські та інші прояви, що загрожують територіальній цілісності та недоторканості держави;
· неправомірні посягання у бюджетній та земельній сферах;
· злочини у сфері адміністрування податків та пов’язані із відмиванням майна, одержаного злочинним шляхом;
· протидія корупційним злочинам;
· боротьба з незаконним обігом зброї та боєприпасів;
· протидія незаконному гральному бізнесу;
· боротьба з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів;
· протидія правопорушенням у сфері охорони довкілля, використання природних ресурсів;
· злочини у сфері паливно-енергетичного комплексу;
· протидія порушенням прав людини працівниками правоохоронних органів;

«У поточному році ми маємо виправити усі недоліки і разом зробити роботу над помилками, щоб не допустити їх у майбутньому. Найголовніша ціль на сьогодні –посилити роботу на пріоритетних напрямках задля стабілізації загальної криміногенної обстановки у регіоні» - підбиваючи підсумки наголосив Євген Білоусов.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео