Кривий Ріг: в повітрі була зафіксована велика кількість пилу!

Кривий Ріг: в повітрі була зафіксована велика кількість пилу!
7950 ПЕРЕГЛЯДІВ

Погода по всій країні стає дедалі гіршою. Тому синоптики почали досить пильно слідкувати за кожною зміною, яка там відбувається. Вчені, які досліджують території Кривого Рогу виявили, що зараз у повітрі розповсюджена велика кількість забруднюючих речовин, зокрема пилу, фенолу, оксиду вуглецю і формальдегіду. Звіт, який вони встигли скласти, вражає навіть їх самих. Адже зазвичай показники тримались на нормальному рівні. На сайті міськвиконкому кожен мешканець міста може знайти місячний звіт Лабораторії спостережень за забрудненням атмосферного повітря Кривого Рогу.

Протягом всього січня аналітики досліджували 5 стаціонарних постів, які знаходяться в чотирьох районах Кривого Рогу. Їхні місця розташування: вулиця Каховська, 38 і вулиця Степана Тильго, 20 (Металургійний район); площа Визволення (Центрально-Міський район); вулиця Груні Романової, 6а (Інгулецький район); вулиця Героїв АТО, 92 (Довгинцівський район). На цих станціях протягом січня вчені встигли відібрати 2668 проб. Після повного аналізу, який провели декілька разів вони виявили що пилу, діоксиду сірки, оксиду вуглецю, діоксиду азоту, оксиду азоту, сірководню, фенолу, формальдегіду та аміаку набагато більше, ніж того дозволяють норми.

Вісім разів тести показували, що кількість пилу занадто висока у повітрі. На всіх чотирьох постах вчені спостерігали 4 рази перевищення кількості фенолу, два рази їх рекордно дивували показники оксиду вуглецю. Подібна ситуація і з формальдегідом. Це вчених не дуже сильно втішило. Бо якщо наступного місяця вони отримають подібні показники, цю проблему потрібно буде вирішувати. При чому це потрібно буде робити просто негайно.

Згідно з індексом допустимих норм забруднення повітря, рівень забруднення, який вчені виявили у січні, необхідно характеризувати, як високий. Найвищий виявився на пості, який знаходиться в Долгінцевському районі на вулиці Героїв АТО, 92. На думку спеціалістів, такі показники виникли через велику вологість та через те, що опади відбуваються майже щодня. Проте турбує вчених, те, що вже другий місяць поспіль в Кривому Розі спостерігають погані погодні умови. В грудні вони писали про те, що в атмосфері над Кривим Рогом велика кількість пилу та формальдегіду отруювала повітря. Проте вони сподіваються на те, що з настанням весни ситуація стабілізується, і ми зможемо спокійно дихати без домішків.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео