В Дніпрі залізниця почала працювати в повну силу!

В Дніпрі залізниця почала працювати в повну силу!
8037 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно в Дніпрі трапилась аварія. На станції Воскобійня зійшли з рейок сім вагонів з 57 вантажного поїзда, який перевозив клінкер від станції Кривий Ріг – до станції Нижньодніпровськ-Вузол. Це було великою проблемою в особливості для функціонування залізної дороги. Адже значна кількість потягів була змушена сильно затримуватись, а вагома частина й взагалі припинила функціонувати. Вагомою проблемою стало також те, що погодні умови грали не на руку тим, хто намагався прибрати наслідки того, що сталося. Вітер, опади та різке похолодання-потепління, які наразі панують на території всієї країни спричинили багато проблем.

Проте на офіційному сайті “Укрзалізниці” написали, що вже 9 лютого залізниця продовжила функціонувати за старим графіком. Три дні тривали ремонтні та відновлювальні роботи. Спочатку робітникам довелось довго працювати над тим, щоб підняти з землі всі перекинуті вагони, які лежали просто серед колії. Потім необхідно було відремонтувати залізничні колії. Саме через це потяги часто затримувались на три години, або взагалі не ходили маршрутом. Багатьом мешканцям Дніпра доводилось їздити з пересадками та витрачати набагато більше часу на дорогу.

Проте вже 9 лютого о 01:27 працівникам аварійних бригад вдалося завершити всі роботи та повністю відновити рух поїздів на перегоні Верхньодніпровськ - Воскобойня. Анонс цієї події порадував багатьох користувачів “Укрзалізниці”. Адже ми зараз без наших технологій, нікуди. Бо на роботу необхідно чимось їхати, так само як і з роботи. До близьких нам також далеко йти пішки. Тож добре те, що добре закінчується.

Проте під час проведення ремонтних робіт в слідчих ще залишались певні питання стосовно цієї події. Що трапилось із потягом? Чому лише 7 вагонів зійшло з рейок. І найголовніше, чи не було причиною такої події навмисне пошкодження рейок. Тому окрім тих, хто ремонтував колії, на тому місці працювали також і члени комісії. Вони розглядали все, що відбувалось. Спеціальна комісія зробила попередній висновок про те, що причиною цієї події став злам бічної рами візка вагона. Тому їхня робота на місці події завершена.

Працівники “Укрзалізниці” вітають всіх дніпрян із тим, що це жахіття скінчилось, і на щастя, постраждалих немає. Тож тепер всі матимуть змогу жити в нормальному для себе ритмі життя. Офіційні дані стосовно розслідування будуть опубліковані пізніше.
Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео