Поліція відшукала зниклого хлопчика!

Поліція відшукала зниклого хлопчика!
7462 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні слідчі розповіли про те, чим завершилася справа про пошук маленького хлопця, який пішов до родичів, проте дорогою загубився. Як з’ясували слідчі, хлопчик знехтував проханням батьків одразу піти до родичів, які живуть в сусідньому селі. Він просто вирішив погратись із друзями та не розрахував час.

Вчора, 9 лютого, о 8 ранку до слідчого відділку прийшло двоє батьків. Вони розповіли, що їхній 9-річний син зник в районі Новомосковська. За їхньою інформацією хлопчик пішов з дому ще о 16 годині вечора минулого дня. Він мав одразу ж сісти на автобус та поїхати до родичів у сусіднє село. Проте він так і не доїхав. Протягом доби близькі самостійно намагались відшукати зниклу дитину, проте все виявилось марно. Тож наступного дня їм довелось звернутись до поліції.

Одразу після отримання усієї необхідної інформації про хлопця: ім’я, прізвище, зріст, зовнішній вигляд та у що був вдягнений того дня, працівники поліції почали вести розслідування. Протягом двох годин працівники поліції обходили територію Новомосковська. Пошуки вони розпочали що о 8.10, а знайшли дитину вже о 10.00. За даними поліції хлопчик перебував у закинутому приміщенні дитячого садочка. Він просто загрався, а потім, злякавшись темряви, вирішив перечекати її в приміщенні.

Зараз він вже вдома, відігрівається гарячим чаєм. Йому пощастило за весь цей час не стати жертвою злочину. Тож його життю нічого не загрожує. Проте він може захворіти через те, що так багато часу провів на морозі. Для того, щоб уникнути повторення цієї ситуації слідчі вже провели спеціальну бесіду з батьками хлопчика. Вони пояснили про неприпустимість подібних дій у подальшому вихованні дитини. Тож наразі вони намагаються розв'язати питання стосовно притягнення батьків до адміністративної відповідальності згідно з ч. 1 ст. 184 КУпАП. Адже вони не впорались зі своїми обов’язками. На перший раз все може завершитись попередженням, або штрафом від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео