Шахрайство у складі крові: чоловік із в’язниці зміг обдурити 17 осіб на суму більшу за десятки тисяч

Шахрайство у складі крові: чоловік із в’язниці зміг обдурити 17 осіб на суму більшу за десятки тисяч
8585 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дехто все життя чомусь намагається навчитись, а дехто танцює на тих самих граблях. Так можна назвати й чоловіка із цієї історії. Як повідомила прокуратура Дніпровської області, в Дніпрі, просто під носом в поліції злочинець продовжував діяти для власного збагачення. Адже чоловікові необхідно було зібрати певну суму коштів за для власних забаганок. Тож 29-річний чоловік не зміг вигадати нічого кращого, аніж продовжити свою справу.

В минулому він був шахраєм, за що й потрапив до в’язниці. Він протягом певного часу перебував у виправному центрі та відбував там покарання за шахрайство. Проте бажання легкої наживи в чоловікові перемогло. Тож він почав розміщувати оголошення в мережі про продаж певних товарів, яких в нього не було. Деякі довірливі особи вірили чоловікові. Вони виплачували повну суму вартості товару. Після чого очікували на відправлення протягом певного часу. Проте гроші злочинець отримував, а от відправляти щось назад він так і не збирався. Адже в нього нічого й не було.

Протягом того часу, як він перебував в центрі виправлення, а це з січня по червень 2020 року, він встиг обманути 17 громадян України. Наразі на рахунку чоловіка налічують суму обману приблизно на 45 тисяч гривень. Тож справу після тривалого розслідування, як повідомили слідчі, вже встигли передали до суду. Сьогодні розповіли про те, що чоловік своєї провини не заперечував. Тож при підтримці прокуратури Дніпра Суд призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. Зараз чоловік вже відбуває своє покарання, що ж стосується постраждалих, то згодом поліція повідомить, чи отримають вони відшкодування за все, що зробив зловмисник. А поки попереджає всіх інших жителів України, аби ті були обережними!

Мої відео