Шахраї продовжують грабувати населення Дніпра! “Ваша картка заблокована, введіть такі цифри й ми все відремонтуємо!”

Шахраї продовжують грабувати населення Дніпра! “Ваша картка заблокована, введіть такі цифри й ми все відремонтуємо!”
7230 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Дніпрі знову розпочала діяти злочинна організація. Хто вони та звідки беруть контакти населення, люди наразі намагаються зрозуміти. Проте вони переконані, що їхня схема працює вже протягом кількох років. Про те, що таке знову почало відбуватись розповіла Дніпрянка Наталя Мшанецька.

Нещодавно на сторінці жінки з’явилося повідомлення про те, що її намагались пограбувати телефонні аферисти. З детальною інформацією можна ознайомитись на її сторінці у Фейсбуці. Наталя написала, що до неї надійшов телефонний виклик, в якому повідомлялося про те, що її картку заблоковано. Для створення всієї правдивості, а також для антуражу, їй запропонували зв'язатися з оператором, який обов'язково розв'яже її проблему з картою. Проте жінка не повірила аферистам. Адже багато разів вже чула історії про те, як її знайомих та друзів дурили саме таким чином.

Після того, як її налякали тим, що її картку заблоковано, їй запропонували відповісти на три контрольних запитання. Це робиться нібито для того, щоб ідентифікувати особистість. Наталя підкреслила, що ті, хто зателефонував, повністю володіли її особистими даними. Ім’я, номер та все, що необхідно вони їй назвали самі, тож жінку дивує така сильна обізнаність шахраїв.

Але перевірити, хто саме вам телефонує, дуже легко. Ви можете просто запитати, з якого банку телефонують та самі зв’язатись із представниками банку, якщо у вас дійсно є картка в цьому банку. Якщо з вами грубо розмовляють, або намагаються запевнити в тому, що ви в чомусь винні, то вам одразу ж необхідно класти трубку. Це найбільше свідчить про те, що ви розмовляєте із шахраями.

Героїня цієї історії порадила людям наступне: “Від мене шахраї отримали рекомендацію заробляти на життя чесним шляхом. І ви не ведіться”. Проте понад усе лякає те, що багато хто також відгукується на її пост та каже, що його теж намагались обдурити.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео