“Діти, будьте обережними!” – вогнеборці з Новомосковську проводять виховання дітей!

“Діти, будьте обережними!” – вогнеборці з Новомосковську проводять виховання дітей!
7159 ПЕРЕГЛЯДІВ

Останнім часом на території всієї України все частішими почали бути факти пожеж. Інколи загоряються природні об’єкти, а частіше кафе та будівлі. Інколи трапляються випадки, коли діти опиняються в будівлі, що загорілась, одні. Тож у зв’язку із тим, що надзвичайні ситуації стали все частішими, пожежники із Новомосковська вирішили провести ряд запобіжних заходів з метою запобігання травмування та загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій.

Інспектори з Новомосковського міськрайонного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області вирішили провести роботу з учнями, у ході якої вони намагались навчити дітей правильно поводити себе у надзвичайних ситуаціях. 9 лютого вони провели такий захід в 11 колегіумі.

Дітям в цікавій формі нагадали про те, як поводити себе для того, щоб не виникало непередбачуваних ситуацій. Також нагадали, що телевізор, праска, холодильник є електроприладами, тож їх не можна залишати увімкненими, коли ідете спати, або переходите в іншу кімнату. Також дітей ознайомили з елементарними правилами безпеки, яких варто дотримуватися у повсякденному житті. Наприклад, вчасно переходити дорогу, а не бігати по ній в момент сильного трафіку. Не гратись на тротуарі, який знаходиться поряд з дорогою. Адже хтось із компанії легко може впасти на проїжджу частину.

Багато уваги приділили правилам поводження із вогнем. Особливо багато часу приділили легкозаймистим речовинам. Бо дітям подобається гратись з петардами, забуваючи про те, що ними можна завдати сильної шкоди собі та довкіллю. А також через те, що погодні умови змінюються пожежники в котрий раз нагадали про те, що не можна підходити до обірваних ліній електромереж.

У разі, якщо трапилась халепа, одразу варто зателефонувати за номером “101” до Служби порятунку. Щоб все легко сприймалося, пожежники використовували багато наочного матеріалу та велику частину з нього передали викладачам. Як розповіли самі пожежники, вони прагнуть зробити життя населення безпечнішим та вберегти дітей від різних непередбачуваних ситуацій. Також вони прагнуть закликати молодь приєднатись до здорового способу життя. Адже наше майбутнє знаходиться наших руках. І лише нам вирішувати яким воно буде? Веселим та безтурботним, чи печальним та небезпечним.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео