Стародавні мости під Дніпром! Вчені знайшли розбудови XIX століття!

Стародавні мости під Дніпром! Вчені знайшли розбудови XIX століття!
7336 ПЕРЕГЛЯДІВ

Протягом довгого часу ці мости вже слугують для того, щоб місто не потерпало від сильних опадів. Проте лише зараз археологи змогли поринути у дивовижний світ архітектури позаминулого сторіччя. Міські проспекти наразі приховують найстаріший міст Дніпра. Зараз вважається. що залізнично-автомобільний Амурський міст вже стоїть на своєму місці понад рік з четвертиною. Проте він далеко не єдиний уособлює собою історію становлення сполучення. Так, наразі він найкраще зберігся, проте в центрі міста є ще два велетні, які збудували в середині 19 століття.

Мости були побудовані через Катеринослав (до 1796 і з 1802 по 1926 рік Дніпро називали Катеринослав, з 1796 по 1802 рік – Новоросійськ, а з 1926 по 2016 рік – Дніпропетровськ) річки Жабокрячь і Половиця. На той час величну ріку перетинали декілька маленьких. Тож саме на їхньому перетині й зводили ці кам’яні структури. З часом місто почало сильно рости та необхідно було десь брати місце для побудови нових вулиць. Тож спочатку над маленькими річками почали зводити кам’яні забудови, а згодом їх засипали піском та землею. Тож через певний час в людей з’явилась можливість забудувати й територію річок.

Саме через ці зміни інфраструктури мости тепер опинились під землею. А річки наразі виконують роль колектору Дніпра. Зараз на місці цих річок знаходиться велика багатоповерхова забудова. Проте вчені хочуть продовжити досліджувати ці прекрасні території міста. На їхню думку, вони зможуть знайти багато цікавого у підземеллях. Раніше ці території залишались недослідженими, тож саме час поринути у світ історії наших предків. Хто, як не ми, зможе розгадати таємниці, які вони полишили нащадкам, вважають дослідники. Тож наразі вони намагаються отримати офіційний дозвіл на проведення дослідницьких робіт під землею.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео