Перший студент хостел відкриють за сприяння Метінвесту!

Перший студент хостел відкриють за сприяння Метінвесту!
8112 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні стало відомо про те, що вже протягом певного часу триває процес створення хостелу. Доступне житло планують надати студентам педагогічного університету. Відбудову почали за сприяння компанії “Метінвест”. Координатором наразі виступає “Криворізька фундація майбутнього”.

Минулого року фундація склала угоду з деякими університетами міста. Вони обрали досить різноманітні напрямки роботи. З якимись вони планують розвивати міську інфраструктуру. З якимись університетами домовились про створення умов, які сприятимуть покращеному навчанню.

Також вони прокоментували, чому вирішили створити хостел. По-перше, це на їхню думку сприятиме підвищенню туристичного потенціалу. Також це сприятиме туристичному потенціалові міста. Адже тепер житло буде не лише зручним, а й дешевим. Також велика кількість наукових співробітників вільно зможуть приїжджати до міста на конференції. Частою проблемою відмов від участі раніше було те, що працівники педагогічних закладів не можуть дозволити собі оплатити таке не дешеве житло.

Тим паче, що раніше студенти заочники також не мали місця, де могли б залишитись на час навчання та сесії. А тепер вони зможуть приїздити до цього хостелу та проводити багато часу за вивченням улюблених предметів під час складання сесії.

Зараз все знаходиться на стадії майже завершеності. В приміщенні встановили нові вікна та двері. Встигли вже замінити електрику, відремонтувати світильники. Також кімнати оснастили ліжками, столами, стільцями, тумбочками, шафами. Досі наразі тривають й малярні роботи. Адже кожен блок вони прагнуть зробити особливим.

За словами Олени Лещенко, директорки ГО “Криворізької фундації майбутнього”: “Хостел – це популярний вид житла. Однак в нашому місті він не представлений. І ми робимо перший крок на шляху популяризації цього європейського тренду. Хостел буде розрахований на 70 місць. У кімнатах будуть необхідні меблі та електрообладнання. Передбачені душові кімнати та загальна кухня”.

Протягом останнього часу в Кривому Розі вже встигли відкрити декілька закладів, які сприятимуть покращенню рівня життя населення. Так в місті вже функціонує кімната матері та дитини. А тепер і Криворізький педагогічний університет стане вагомою частиною економічної стабільності міста. А тим часом інші навчальні заклади намагаються організувати низку навчальних проєктів, наприклад лідерську програму для вчителів STEAM-CAMP та кейс-чемпіонат M.Student Champ.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео