10 років позбавлення волі: такий вирок виніс суд чоловікові за смертельне ДТП!

10 років позбавлення волі: такий вирок виніс суд чоловікові за смертельне ДТП!
7011 ПЕРЕГЛЯДІВ

Минулого року на Дніпровщині сталася жахлива подія. Чоловік, який їхав дорогою на новому, технічно вправному «Volkswagen Crafter» вирішив виїхати на зустрічну смугу на Полтавському шосе. Чому в липні 2020 року сталася така подія, всі даються диву, проте в результаті такого рішення водія постраждало три особи.

В результаті того, що «Volkswagen Crafter» вилетів на зустрічну смугу, він не зміг оминути «Ford Focus». Автівки рухалися в різних напрямках, на зустріч одна одній. В результаті цього зіткнення загинули всі пасажири та водій «Ford Focus». На той час в авто перебувала вагітна жінка, водій та ще один пасажир. І хоча медики дістались до місця аварії досить швидко, вони все одно не встигли допомогти жодному з них.

Нещодавно відбувалось слухання цієї справи, тож вироком Амур-Нижньодніпровського районного суду міста Дніпропетровська, 26-річного жителя Кам'янського визнали винним в скоєнні злочину за ч. 3 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило загибель кількох осіб).

Стороною обвинувачення виступала Дніпровська прокуратура. Суд постановив замкнути під варту чоловіка та призначити йому покарання у вигляді 10 років позбавлення волі. Також його позбавили права керувати автівкою строком на 3 роки.

Наразі він переведений зі слідчого ізолятору в камеру, в якій і відбуватиме своє покарання. А поліція нагадує водіям про необхідність дотримання правил дорожнього руху, які зазначено в переліку правил чинного кодексу. Особливо уважними на дорозі необхідно бути в зимові часи та вночі, адже можна не помітити того, хто поруч. І найголовніше, як і куди б ви не поспішали, навчіться вступати дорогу. Адже життя в вас лише одне.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео