В Кривому Розі в матері відібрали дитину з інвалідністю за рішенням суду!

В Кривому Розі в матері відібрали дитину з інвалідністю за рішенням суду!
7023 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні провели судове засідання, під час якого вирішили, що ж далі чекатиме на 15-річну дівчинку, яка важить не більше ніж 9 кілограмів. Протягом дуже довгого часу вона знаходилась в просто жахливих умовах, в яких просто неможливо було нормально жити. Тож справа дійшла навіть до суду. Сьогодні повідомили, що рішення винесено та дівчину заберуть від батьків.

Під час засідання 11 лютого розглядали питання: “чи варто відбирати доньку у недобросовісної матері, яка не виконувала свої батьківські обов'язки. Жінка довела дитину з інвалідністю до того, що в 15 років дівчинка важить менш ніж дев'ять кілограмів. У підлітка інвалідність з дитинства, діагноз – синдром Дауна та дитячий церебральний параліч у важкій формі”. Очевидці розповіли, що в помешканні, в якому вимушена була проживати дитина, була купа бруду. Воно було непридатним до життя. Там не було навіть свіжих харчових продуктів. А про те, що в них були величезні борги за комунальні послуги, навіть не варто й казати. Дитина лежала на ліжку, на якому навіть білизни немає.

Протягом тривалого часу мати намагалась відійти від власних обов’язків. Вона не має постійного місця роботи. Піклуватись про дитину їй також було ніколи, адже вона, як виявилось, мала справи набагато важливіші. Виховуванням, так само як і піклуванням вона не займалась. Працівники державних установ протягом довгого часу намагались допомогти жінці розв’язати це питання. Вони пропонували направили дитину до якогось інтернату, де нею опікуватимуться, проте жінка була категорично проти. Вона не хотіла приймати жодної допомоги від сторонніх особистостей. Через таке поводження 26 січня Служба у справах дітей Інгулецького району прийняла рішення негайно вилучити дитину з сім'ї, а 27 січня дівчинку направили в дитяче відділення міськлікарні №8.

Найцікавіше те, що мати повністю розуміла, що дівчинка знаходилась в неналежному стані вже дуже давно. Тому вона сама погодилась із тим, що дівчинці буде набагато краще, якщо про неї потурбуються спеціальні служби. Матір поки не позбавлятимуть батьківських прав, проте дівчинку відправлять на реабілітацію, аби вона пройшла повний курс лікування. Матір зобов'язали виплачувати аліменти в розмірі 1/4 частини від її доходів, ця сума не повинна бути менше ніж 50% прожиткового мінімуму. Але оскільки городянка поки не знайшла роботу, не відомо, коли вона зможе виплачувати ці гроші.Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео