Як планують змінити дитячу лікарню для того, щоб діти перестали боятись лікарів?

Як планують змінити дитячу лікарню для того, щоб діти перестали боятись лікарів?
7239 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дитячу лікарню № 5, яка знаходиться в Дніпрі продовжують реконструювати. Вони прагнуть зробити всі сім поверхів такими, щоб діти не боялися стін семиповерхового титану. Вони створили вже майже готовий фасад, який тепер виглядає набагато сучаснішим. Також реконструкція продовжується і з середини. Все це оплачують з обласного бюджету міста. Тож Валентин Резніченко вирішив прокоментувати ситуацію, яка наразі склалась із дитячою лікарнею.

За словами голови Дніпровської ОДА: “Зазвичай малеча боїться лікарень. Змінюємо це. Оновлюємо дитячі медзаклади. В дизайні використовуємо яскраві кольори. Наносимо на стіни героїв мультиків. Виходить такий собі дитсадок, в якому цікаво”.

Діти – це в першу чергу дослідники, тож аби їм не було так страшно, необхідно щоб вони мали змогу відволіктись на щось цікаве. Тож дизайнери використовують дитячий інтерес до пізнання для оформлення всієї будівлі. Крім того, гарною новиною стало також і те, що діти тепер матимуть змогу жити в палаті або самі, або лише з одним сусідом.

Наталія Фоменкова, головний лікар цієї лікарні, зауважила: «Дитяча лікарня має бути веселою, доброю, відкритою до малечі. Створюємо саме такий заклад».

Після того, як всю реконструкцію буде завершено, в одному з відділень розпочне функціонувати реабілітаційне відділення. В ньому планують відкрити зали ЛФК, сенсорні кімнати. Гарна новина ще й в тому, що скоро там знову розпочне функціонувати басейн. Також для лабораторії тепер виділили не одне маленьке місце, а ціле відділення, де дітки спокійно здаватимуть аналізи.

Роман Іванов підкреслив, що: «Приміщення в лікарні розширили. Стіни звели на місці колишніх балконів. Всередині вже нові комунікації. Система водопостачання, опалення. Нині замінюємо електрику».

Крім того, тепер заклад оснастили великим підіймачем, що значно спростить життя людям з інвалідністю. Галина Скороход підкреслила: «Дуже чекаємо на відкриття після ремонту. Будуть кращі умови для наших дітей, їх реабілітації».

За даними від лікарів, після відкриття оновленого медичного закладу, вони зможуть використовувати кабінети телемедицини та консультувати пацієнтів з району. Для них важливо наразі зберегти атмосферу довіри між лікарями та пацієнтами, яка існувала раніше. Та при цьому зробити її набагато кращою.

Сучасне обладнання, яке придбали за програмою Президента України, допоможе лікарям не лише покращити, а й пришвидшити роботу. Адже в медицині на рахунку кожна хвилина. І чим раніше лікарі зможуть діагностувати вашу хворобу, тим раніше ви почнете почувати себе набагато краще. Тож з можливість швидше проводити тести лікарня №5 скоро стане найкращою в місті, переконані працівники медзакладу. А поки вони радіють оновленню, та намагаються створити максимально зручну атмосферу, як для дітей з інвалідністю, так і для тих, хто просто боїться лікарів, держава продовжує закупляти нове обладнання та привносити його до лікарень.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео