Жителі Дніпра зможуть отримати вакцину від гепатиту B та С абсолютно безплатно в лікарнях міста!

Жителі Дніпра зможуть отримати вакцину від гепатиту B та С абсолютно безплатно в лікарнях міста!
7176 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ірина Чухалова розповіла, що тепер на Дніпровщині безплатно зможуть отримати ліки проти гепатитів B та С всі, кому вони необхідні. Всі препарати вже встигла оплатити держава, тож жителям міста нема потреби платити за них вдруге. Директорка Дніпропетровського обласного центру соціально значущих захворювань розповіла, що робити та до кого звертатись у разі зараження.


«За статистикою, кожен 6 українець має гепатит B або С. У Дніпропетровській області за оцінками фахівців – близько 150 тисяч хворих. Це складна хвороба, яку важко розпізнати. Вона протікає майже без симптомів», – наголосила Ірина Чухалова.

Але, на її думку, гепатит не є вироком. Адже наразі існує безліч варіантів лікування цієї хвороби. Для того, аби вона не завдавала сильних проблем та не сприяла послабленню організму, її просто вчасно необхідно почати лікувати. Багато людей бояться, що можуть отримати велику кількість проблем зі здоров’ям через побічні ефекти. Проте статистика каже, що в 90% випадків цю хворобу можливо легко здолати. Проте лише за допомогою лікаря.

«Область має достатню кількість медикаментів від гепатитів B і С. Отримати їх можна безплатно. Найближчим часом очікуємо ще одну постачу від держави», – запевнила Ірина Чухалова.


Курс лікування триває від 3 до 6 місяців. Щоб отримати препарати, потрібно звернутися до свого сімейного лікаря. Або в Дніпропетровський обласний центр соціально значущих захворювань. Адреса: м. Дніпро, вул. Бехтерева, до 1 Консультації за телефоном 056-756-86-00. Тож навіть якщо ви не впевнені в тому, що захворіли на гепатит, зверніться до лікаря, розкажіть про симптоми та пройдіть аналізи. Якщо тест покаже, що ви здорові, то це прекрасно. Проте якщо ні, то не впадайте у відчай. Адже ліки існують і отримати їх дуже легко.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео