Мерія Кривого Рогу розповіла, з якими ситуаціями до них приходять мешканці міста

Мерія Кривого Рогу розповіла, з якими ситуаціями до них приходять мешканці міста
8176 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно влада вирішила провести аналіз того, з якими питаннями найчастіше до них звертається місцеве населення. Тож тепер вони готові представити ТОП-8 причин, з якими населення найчастіше звертається до них.

За попередньою інформацією відділу, який займається опрацюванням звернень громадян, найпопулярніші цього року наступні види звернення:

Першим типом звернень стали такі: ремонт дахів, міжпанельних швів, карнизів, доріг, тротуарів, систем водовідводу та обрізання дерев.

На другому місці знаходяться звернення стосовно отримання “Картки мешканця Кривого Рогу”. Вона надає пільги в багатьох місцях мешканцям міста. Адже є певний ряд маршрутів, які зробили майже безплатним для всіх володарів такого документу. Разом із карткою люди цікавляться також соціальними виплатами та субсидіями.

На третьому місці знаходяться звернення людей, які стосуються отримання медичної допомоги, заключення декларацій та інших видів безплатної медичної допомоги. Загалом медицина Кривого Рогу стала набагато продуктивнішою за цей рік. Вона збагатилась різним обладнанням та розширила спектр надання своїх послуг. Наприклад, це стосується реабілітації.

Четверте місце займають питання перевезення населення в умовах карантину. Адже з початку пандемії графік довелось змінити. Його намагались підлаштувати під потреби населення, аби люди мали змогу дотримуватись необхідної дистанції. Велику частину з них влада вже встигла задовольнити. Проте деякі все ще чекають своєї черги.

На п’ятому місці наразі перебувають питання, які стосуються оформлення земельних територій та оренди земельних угідь.

Шосте місце залишили за собою звернення, які стосуються дистанційної форми освіти. Що, як і коли робити дітям та батькам.

На сьомому місці стоять питання, які стосуються повернення неякісних товарів.

А на восьмому місці наразі перебувають питання, які стосуються позбавлення батьківських прав та захист прав на житло для сиріт.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео