Високий рівень небезпеки! Будьте обережні, влада Дніпра попереджає про погані погодні умови!

Високий рівень небезпеки! Будьте обережні, влада Дніпра попереджає про погані погодні умови!
8044 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні розповіли, що через погані погодні умови ми можемо сильно постраждати. Через сильний вітер в Дніпрі оголошено великий ризик загрози життєдіяльності населення. Влада разом із працівниками гідрометцентру попереджають про те, що сьогодні вітер розігрався не на жарт. Його швидкість сягає від 15 до 20 метрів на секунду. Мешканців міста просять залишитись вдома! Без особливої потреби намагайтеся не залишати оселі, бо це може спричинити багато проблем.

Особливо наголошують на тому, щоб не випускали з дому дітей, адже такі сильні пориви можуть вирвати з корінням ціле дерево, або пошкодити лінію електропередач. Тож старайтеся бути якомога обережнішими, аби не потрапити в халепу.

Вдень температура повітря сягатиме від +4 до -7. Вночі буде набагато холодніше від -12 до - 14. На найближчі два дні передають сильне похолодання. 13 лютого температура повітря сягатиме від -11. Тож варто бути обережними. А краще за все, просто побути вдома.

Також повідомимо про те, що погана погода принесла з собою й погані умови для життя. Через велику кількість опадів сьогодні зійшли зі свого шляху тролейбуси. По всьому місту наразі відбувається сильне замерзання дротів. Найбільше постраждали ті, які знаходяться біля мостових переходів та набережних. Тож перш ніж кудись іти, продумайте маршрут та оберіть найоптимальніший. Уникайте місць, де є дроти.

Бережіть себе, адже хто може зробити це краще за вас. Проведіть час із рідними, або подивіться новинки українського кіно. Намагайтесь не ризикувати своїм життям та здоров'ям без особливої потреби. Пам'ятайте, що в вас лише одне життя. Якщо ви згадаєте про це надто пізно, то сильно пошкодуєте про це. Тож будьте обережні та піклуйтеся про тих, хто поряд з вами!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео