Автомобіль в снігу, чи як святкують 14 лютого в Дніпрі?

Автомобіль в снігу, чи як святкують 14 лютого в Дніпрі?
7318 ПЕРЕГЛЯДІВ


Вчора об 11.27 на телефонну лінію рятівників надійшло повідомлення. В ньому містилась інформація про те, що автівка марки "Ford Escort" опинилася в сніговому заметі. Вона рухалась із Семенівки у напрямку до Томаківки. Проте під час руху їй не пощастило та вона застрягла в сніговому заметі.


Коли рятівники прибули на місце події, вони побачили, що машина буксує та не може виїхати із великої кучугури снігу. В середині салону перебувало двоє дітей та троє дорослих. Рятувальники відреагували досить швидко, тож ніхто не постраждав. Їх витягли та направили до пункту призначення.


Рятувальники констатували, що родині дуже пощастило, адже вони могли залишитися у великій халепі. Тому вони вирішили нагадати всім мешканцям Дніпра про те, що погода й досі лютує. До кінця тижня, як мінімум, на нас чекатиме така погода. Тож варто бути якомога обережнішими. Якщо ви можете залишитись вдома, то краще за все буде так і зробити.


Особливо обережно необхідно поводитись із транспортом. Адже окрім сильних заметів, на дорогах ожеледиця. І якщо в замети люди потрапляють не часто, то аварії стали постійними. Намагайтеся бути максимально обачними для того, щоб не опинитись у швидкій.


Рятувальники вкотре наголошують, що здоров'я у вас лише одне, тож ризикувати їм не варто. Звісно, всім нам хочеться зранку більше поспати, проте життя в нас лише одне. Тому поспішаючи кудись, пам'ятайте про те, що кожного дня в Дніпрі трапляється декілька аварій. Крім того, все замело снігом, тож ми не можемо бути впевнені, що в нас під ногами. По такій погоді легко ступити не туди та зламати собі щось. Тому будьте уважними. Нагадайте своїм родичам про те, що на дворі зима, і нам варто бути обачнішими. Якщо у вас є діти, то проведіть із ними спеціальну бесіду, аби вони також слідкували за собою.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео