Незвичайний парад автівок в Дніпрі!

Незвичайний парад автівок в Дніпрі!
7342 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ані сильні морози, ані жорстокі завірюхи не зупинили закоханих. Сьогодні розповіли, які заходи вирішили провести на честь Дня всіх закоханих в Дніпрі. Люди ходили вчора до театрів, музеїв, відвідували екскурсії, а найморозостійкіші просто прогулювались містом. А щоб цей день став дійсно особливим та запам’ятався всім та кожному, автомобілісти організували неймовірний флешмоб.

На Фестивальному причалі приблизно 40 автівок вистроїлись в неймовірний малюнок. О 17.00 люди просто почали під’їжджати до площі. Спочатку здавалось, що це просто якась звичайна суматоха через те, що водії вирішили досить дивно припаркуватись. За годину все стало трохи зрозумілішим, адже паркуючи автівку одна за одною вони вибудовували з неї малюнок. Ця робота була досить тонкою та щепетильною. Організатори обережно, аби не пошкодити авто пересували недалеко один від одного.

Ті, хто проходив повз, довго не могли зрозуміти, що тут все ж таки відбувається. Проте життєрадісні люди, красиві авто та гаряча кава зробили свою справу. Колі гелікоптер піднявся високо над площею, було помітно, що автівки складають серце, прикрашене прекрасними візерунками. А поряд із символом любові водії написали “кохай”.

Цей фестиваль проходив не довго, проте навіть за такий короткий час жителі Дніпра встигли отримати масу задоволення від того, що знаходилось навколо них. Звісно, якщо було б не так холодно, то акція тривала б набагато довше, проте навіть такий короткий проміжок часу зміг надихнути багатьох людей. Водії хотіли нагадати всім мешканцям Дніпра, що дуже важливо розуміти, коли час зупинитись та присвятити себе своїм найближчим людям. Адже часто в такому темпі ми забуваємо про найважливіші для себе речі. Наприклад, про те, що для когось наша посмішка вже встигла стати сенсом життя.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео