Ніхто не забутий, ніщо не забуте: в Дніпрі сьогодні поділилися фотографіями бійців, аби пам’ятати про подвиг!

Ніхто не забутий, ніщо не забуте: в Дніпрі сьогодні поділилися фотографіями бійців, аби пам’ятати про подвиг!
7192 ПЕРЕГЛЯДІВ

Війна – це завжди величезна рана на житті людей. Її не загоїти, не стерти. Вона завжди буде залишати по собі той самий біль, який ніби ностальгія окутує нас. Коли рана ще відкрита вона спричиняє такий біль, з яким жити неймовірно важко. Проте, коли рана вже потроху почала загоюватись, вона лише зрідка нагадує про себе, ніби зламана кістка, яка зрослася, проте болітиме все життя.

А ми із покоління у покоління несемо пам’ять про ті події, аби не повторювати їх. 15 лютого 1989 року наші війська вивели з Афганістану. Проте ми завжди пам'ятатимемо про той подвиг, який здійснили наші попередники. Багато військових не повернулися з фронту, для багатьох це завершилось тяжкими пораненнями. Тож щороку ми згадуємо тисячі героїв, які не повернулися та повернулися з тих боїв. Цього року в Дніпрі люди вирішили поділитися фотографіями з минулого. Люди розповідали про тих членів родини, друзів, близьких, які були в Афганістані.

А ми нагадуємо, що виводити наші війська почали 15 травня 1988 року. Все це трапилось завдяки підписанню мирної Женевської угоди. СРСР пообіцяло вивести своїх військових для врегулювання конфлікту. В перші три місяці Афганістан покинули 50 183 військовослужбовців. Ще 50 100 осіб повернулися в СРСР в період з 15 серпня 1988 року по 15 лютого 1989 року. Останньою людиною, яка пішла з тієї війни після підписання миру, був генерал-лейтенант Громов. Він перейшов через міст, після чого жодного радянського офіцера більше не бачили на території Афганістану.

Так, війна давно завершилась. Проте в серцях тих, хто втратив там когось з рідних, вона житиме вічно. Тож сьогодні дніпряни вирішили нагадати всім про те, що сталось тоді, для того, щоб зберегти світлу пам’ять про той героїчний подвиг.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео