Дев’ятий енергоблок довелося зупинити. В Дніпрі призупинили роботу ТЕС

Дев’ятий енергоблок довелося зупинити. В Дніпрі призупинили роботу ТЕС
7301 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні по Дніпру почали розповсюджувати інформацію про те, що один з реакторів більше не працює. В статтях були гучні заголовки про те, що на ТЕС трапилася аварія і тепер буде необхідно якимось чином її приборкувати. Проте, через постійне розповсюдження неправдивих чуток, працівникам електростанції довелось дати коментар стосовно того, що трапилось вночі.

Дійсно, сьогодні в 00.00 було зупинено роботу 9 енергоблоку, який необхідно було трохи полагодити. Жодних аварій на теплоелектростанції не було. 9 енергоблок просто перестав повноцінно функціонувати. Це не більше, ніж поламання звичайної розетки у вас вдома. Адже коли ви ремонтуєте розетку, або світильник, вам таки доводиться вимикати світло. Так само було й на ТЕС. Блок вимкнули, прибрали всі сліди поламання, після чого вже о 05.04 його вже запустили.

За словами працівників ТЕС це досить розповсюджене явище, коли щось на станції ремонтують. Жодних перебоїв із подачею світла чи тепла не було. Хтось писав про те, що через цю аварію ТЕС функціонувала не повністю. Проте на самій станції запевняють, що це не більше, ніж звичайні чутки. Подачу світла та тепла ведуть, так само як і до цього. Тож жодних перебоїв очікувати не варто.

Працівники електростанції вкотре хочуть підкреслити, що зупинка ТЕС, не є аварією. Це звичайні ремонтні роботи, які часто проводять на різних енергоблоках. Ані життю, ані здоров’ю людей нічого не загрожує. Тож вони сподіваються на розуміння та адекватну реакцію з боку населення.

А ми нагадуємо, що перебої із поданням світла можуть відбуватись через нестабільність погодних умов. Адже постійні вітри, снігопади та інші види опадів псують лінії електропередач. Тож не переймайтеся, а просто повідомте до соціальної служби.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео