Безплатні заняття з велоспорту: в Кривому Розі досвідчений велосипедист розповість всім про правила їзди на велосипеді!

Безплатні заняття з велоспорту: в Кривому Розі досвідчений велосипедист розповість всім про правила їзди на велосипеді!
7676 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні розповіли про те, що Велоклуб UBF та Об’єднання Відповідальних громадян в рамках проєкту «Кривий Ріг – Зручний» вирішили провести уроки про поводження велосипедистів під час пересування проїжджою частиною.

За їхніми словами, скоро весна, а отже на дорогах з’являться велосипедисти. І найцікавіше те, що їздити всі вміють прекрасно. Особливо молодь може виробляти такі трюки, що нам навіть не снилося, проте як справа доходить до правил дорожнього руху, так і починаються проблеми. Адже ми часто чуємо про те, як потрібно переходити пішоходам дорогу, але навіть не замислюємося про те, а як мають просуватись велосипедисти? Як пішоходи, чи як авто? Хто кого має пропускати.

Тому для того, щоб таких питань більше не виникало 20 та 27 лютого будуть проведені безплатні заняття у «Велошколі: правила дорожнього руху для велосипедистів». Заняття проводитиме людина, яка перебуває за кермом велосипеда понад 9 років. Денис Дубов є співзасновником Велоклубу UB, головним організатором масових велосипедних заходів у Кривому Розі. Тож досвід в нього чималий. Але він прагне поділитися ним із нами. Він планує розповісти про власні помилки та про те, як їх не припускатися, також повідомить про те, як не наражати на небезпеку ні себе, ні інших.

За 4 години ви дізнаєтесь все про: вимоги до обладнання велосипеду згідно з ПДР, дії при ДТП. Отримаєте також відповіді на питання: що таке мертві зони та як їх уникнути, чому небезпечний об’їзд припаркованих авто і що робити з потоком машин. А найголовніше, матимете можливість самі поставити питання, які вас цікавлять. Тож не пропустіть цю важливу подію, адже знання за плечима не носити, а от гіпс, можна.Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео