Невдале пограбування: чоловік забрав телефон в дитини та намагався втекти

Невдале пограбування: чоловік забрав телефон в дитини та намагався втекти
7395 ПЕРЕГЛЯДІВ

Поліція розповіла про випадок невдалого пограбування, яке трапилось нещодавно. В дитини, яка пересувалась по Невській, неподалік від будинку номер 162А, вихопили з рук телефон. Злочинець намагався втекти, проте його зупинили співробітники поліції, які проїжджали повз.

Під час патрулювання міста поліція побачила, що дитина прохає про допомогу та намагається наздогнати якогось чоловіка. Як виявилось пізніше, дитина йшла вздовж вулиці з телефоном у руках. До 12-річного хлопця підбіг чоловік та вирвав в нього з рук телефон.

Коли хлопець зрозумів, що трапилось, він намагався наздогнати злочинця, аби повернути свою річ. В цей час патруль наздогнав злочинця. Поліціянти бігли за ним вздовж вулиці та наздогнали вже майже біля її кінця. На чоловіка одягли наручники та доправили до відділу. Тепер цією справою буде займатись слідство.

Дитину заспокоїли та відправили додому. Що ж стосується злочинця, то він перебуває за ґратами, тож спричинити ще комусь проблеми він не зможе. Але варто бути обережними з цінними речами. А тим паче дітям, адже діти та жінки найчастіше стають жертвами злочинців.

Поліція радить батькам провести бесіду із дітьми, аби вони не носили в руках цінні речі. Варто ховати їх або в кишені куртки, або так, щоб вони могли відчувати їх. Не давайте дітям великі суми грошей, адже саме через них вони можуть постраждати. Варто пам'ятати, що краще витратити більше часу, аби віднести гроші самостійно, ніж потім рятувати дитину.

Також нагадайте дітям про те, що у випадку пограбування варто одразу викликати поліцію. Нехай це зроблять дорослі, які поряд з вами. Та в жодному разі не можна наздоганяти злочинця самому. Він може завдати шкоди. Місто постійно патрулюється, тож у разі небезпеки патрульні одразу відреагують на ваше повідомлення.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео