“Я не розумію, що таке тістечко!” – такими були останні слова офіціантки, яку звільнили через обслуговування російською мовою!

“Я не розумію, що таке тістечко!” – такими були останні слова офіціантки, яку звільнили через обслуговування російською мовою!
7987 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні в Дніпрі сталася непередбачувана подія. Дівчину, яка протягом певного часу працювала в кафе Coffein, звільнили. Як розповіли пізніше, це трапилось через те, що дівчина відмовилась обслуговувати клієнтку українською.

Ситуація складалась наступним чином. Ганна Счасна-Гарус завітала до закладу, аби випити кави. Вона вирішила замовити тістечко до кави, проте офіціантка не зрозуміла, що це таке. Тож жінка почала вимагати, аби обслуговування відбувалось українською мовою. На це офіціантка заявила, що вона не буде змінювати мову. За її словами Дніпро завжди було, є й буде залишатись російськомовним містом. Через те, що вона відмовилась обслуговувати клієнтку українською, її довелось звільнити.

Проте власниця кав’ярні не повністю згодна із тим, що відбулося тоді. Вона запевняє "Я не на стороні клієнтки. Я вважаю, що людина може говорити російською. Можливо, потрібно було почати розмову на українській, але, якщо вона її не знає, то навіщо мову поносити та принижувати нашу Україну. Тому ми будемо шукати україномовних офіціантів і барист, і потім будемо починати свою роботу". Тож тепер роботу закладу призупинили, поки не зможуть владнати мовне питання. Адже протягом довгого часу в закладі обслуговували російською.

Нагадуємо, що з 16 січня 2021 року на території всієї країни почав діяти закон, згідно з яким все обслуговування має бути українською мовою. Всі заклади громадського обслуговування та державного значення тепер в обов’язковому порядку повинні проводити роботу державною мовою. Поки держава не встигла організувати жодних курсів, які б допомагали населенню вивчати українську мову, проте це питання вже підіймалося. Влада планує розглянути це питання для того, щоб допомогти населенню перейти на спілкування українською мовою.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео