Як цього року працюють пункти обігріву в Дніпрі?

Як цього року працюють пункти обігріву в Дніпрі?
8428 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні розповіли про те, що цього року пунктами для обігріву скористувалось більше, ніж 1,5 тисячі осіб. Проте це й не дивно. Цього року зими були дуже холодним. Температури повітря коливалися в розбігу від -5 до -20, а місцями й до -25 градусів. Сніг та шквальний вітер не залишали навіть ні одного шансу для того, щоб вижити на вулиці та не замерзнути від рекордно низьких температур.

Тому влада сьогодні вирішила звітувати про роботу 306 пунктів обігріву, які наразі функціонують в Дніпрі. Тож за останніми даними, які зібрали статисти, цього року в таких місцях знайшли прихисток понад 1,5 тисячі осіб. Про це розповіли в службі громадського захисту на Дніпровщині. Вони повідомили, що: «Пункти обігріву розгортають при низьких температурах – від -10 до -20. Рішення приймає місцева влада, – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов. – У пунктах обігріву можна побути в теплі, попити чаю. У разі необхідності – отримати першу медичну допомогу». Такі заклади вже встигли стати невіддільною частиною нашого життя. Це зумовлено двома факторами. Адже, по-перше, ми просто не звикли до того, що температура повітря може бути настільки низькою. Проте в той самий час, ми всі чекаємо зими з її прекрасними сніжними вечорами. А по-друге, в такі сильні морози дуже частими стають випадки сильного обмороження серед людей.

Зараз такі пункти працюють в Дніпрі, Вільногірську, Кривому Розі, Кам'янському, Марганці, Новомосковську, Нікополі, Павлограді, Покрові, Синельникові, Тернівці. Проте влада Дніпровщини планує розширити спектр дії таких місць. У владі переконані, що ми прекрасно зможемо пережити будь-які морози, якщо знатимемо, що є місце, де завжди тепло та на нас чекають. І прекрасно, якщо в когось є домівка, до якої можна повернутись. Проте якщо ваш дім дуже далеко, а зігрітись необхідно просто зараз, бо інакше можна отримати переохолодження, то на вас завжди чекають у пункті обігріву.

А ми нагадуємо, що нещодавно в Дніпрі автівка з двома маленькими дітьми застрягла просто серед дороги в заметі. Люди одразу викликали рятувальників, які витягли авто та відправили його за місцем призначення. Тож служба порятунку звертається до всіх та до кожного, варто бути якомога обережнішими та дивитись, що ви робите та куди їдете. Інколи неуважність може коштувати життя.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео